Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb.650 ml tápszer + 150-190 g...

Kb.650 ml tápszer + 150-190 g gyümölcs v. zöldség+hús elég egy 6,5 hónapos babának egy nap?

Figyelt kérdés
Kb. ennyit eszik a gyerekem egy nap. Összesen négyszer - háromszor tápszert és egyszer főzeléket. Egyszerre 210 ml tápszert iszik meg, utána legalább öt (!!) órán át nem éhes! Ha egyszerre kevesebb tápszert adok neki, akkor nyöszörög, sír. Nem akarom tömni, így is nagyon szépen gyarapszik, 100-130 grammot hetente annak ellenére, hgoy egész nap a hasán kúszik (olyan sebességgel, hogy fél óra alatt bejárja a lakás 55 négyzetméterét). Szóval mit gondoltok a táplálkozásáról?
2010. okt. 8. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont valamelyik nap kérdeztem erre rá a doktornőtől,Mert az én lányom meg 100 ml főzeléket eszik,illetve a gyümölcsből is max 100at,és igy nincs meg a napi adagja a súlyához.Azt mondta nem baj,az a lényeg hogy gyarapodjon ,fejlődjön,ennyi az igénye.Szerintem ha szépen fejlődik a babád akkor nincs semmi baj ezzel.Amúgy van hogy az én lányom is képes 4-5 órán át nem enni.
2010. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy én úgy csinálom ,hogy nem várom meg a következő étkezést mig sir érte,hanem pl 2 óra múlva megkinálom valami gyümölccsel is,eszik amennyit eszik alapon.
2010. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megnyugtató! :)

Igazán az én fiam olyan, mint a kiskutya, ha adok neki enni, akkor eszik. Pláne 2 órával evés után. De ha tápszer után 6 órán át nem eszik, azt sem bánja (ilyen csak akkor fordulhat elő, ha elalszik közben, mert egyébként megetetem, ha nyűgös, ha nem).

2010. okt. 8. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!