Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év fölötti babára adtok...

1 év fölötti babára adtok harisnyát a nadrág alá ilyen időben?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, kintre gondolsz. Én nem szoktam harisnát adni, a bent melegítőre egy polár gatyát, és már mehetünk is. A harisnya olyan macerás.
2010. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha kétrétegű (pamuttal bélelt) a nadrág, akkor nem. A babakocsiban lábzsák védi a széltől és még nem megy, tehát nem száll ki a kocsiból. Ha gyalogolna, akkor meggondolnám, bár ma egész szép idő van, a szél sem fúj felénk.
2010. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk gyönyörűen süt a nap, kb. 17-18 fok van. Most is kint van apával a lányom. Szabadidőruha és egy mellény van rajta.
2010. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi tegnap úgy voltunk játszótéren, hogy egy bélelt melegítőnadrágban volt. Nem fázott. Ha vékony a nadrág, és kiveszem a kocsiból, akkor ráhúzok még egyet, ha csak babakocsiban lesz (vásárolni megyünk), akkor betakarom a lábát. 1 éves múlt egy héttel
2010. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem adtam rá, 13-14 fok van. Bélelt melegítő gatyóba volt, meg térdzokni. Én is ezen agyaltam mielőtt indultunk, de ha már most adok, akkor mi lesz ha tényleg hideg lesz. Természetesen vékony nadrág alá kap.
2010. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kislányom 20 hónapos, Én még nem úgy ítéltem meg az időt, hogy már kéne a gatyó alá a harisnya. Szerintem még nem kell, de pár hét múlva már biztosan.
2010. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13 hónapos a fiam,és adok rá harisnyát.már csak azért is, mert idebent harisnyában és bodyban van,26 fok van(panel).A zoknit leveszi,a kő meg hideg mezítláb,így marad a harisnya.Ha kimegyünk kap rá egy vékonyabb nadrágot,de én nem takarom be,meg nincs rajta lábzsák sem.
2010. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22 hós kislányom van, én már adok rá harisnyát, ui. mi megyünk majd" midnen nap a játszótére is, ott ha hintába ül, padra, csúszdázik stb. akkor bizony már megfázhat egy szál nadrágban.
2010. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18 hónapos a kislányom és adok rá ha kimegyünk.
2010. okt. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a nadrágtól függ...van vastagabb, bélelt vagy termo gatyója, az alá nem adok, a nagyon vékonyak alá igen.

22 hónapos

2010. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!