Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 28 hónapos a kisfiam megvan...

28 hónapos a kisfiam megvan fázva sárga sürő váladék jön az órából nem lázas nem fáj a füle de a doktornő 1 antibiukomot irt ki muszáj neki beadni?

Figyelt kérdés
nagyon sokszor szedet már és az antibiutikumot többet árt mint segít:-( imúredszerének annyi lesz a sok gyógyszertől:-((
2010. okt. 8. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért írta nehogy valami szövődménye legyen a betegségnek, nem tudja még rendesen kifújni az orrát, rámehet a fülére, arcüregre, torokra, tüdőre!
2010. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

muszáj, igen!


(borzalmas a helyesírásod)

2010. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A doktornő nagyon jól tudja, h mit ír föl, úgy hogy ha jót akarsz akkor add csak szépen be.


Amúgy meg, ANTIBIOTIKUM, és IMMUNRENDSZER .....a többit nem hibát hagyom is....komolyan, kicsit javíthatnál a nyelvi képességeiden, irritáló volt elolvasni a szöveged.

2010. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
jav:....a többi hibát hagyom is ....:D
2010. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sajnos, igen. A színes váladék bakteriális fertőzésre utal.


Az átlátszó, színtelen pedig a vírusos, arra valóban nem lenne jó.


Adj mellé bif. kefírt, joghurtot.

2010. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is így kezdődött a betegség, el sem vittem az első pár napban az orvoshoz. Vettem neki orrcseppet és szívtam az orrát. Aztán pár nap múlva lett hőemelkedése, elkezdett fájni a füle. Végül ügyeletre mentünk, ott azt mondták, hogy ha még 4 napig tart a hőemelkedése akkor adjam be az általuk felírt antibiotikumot. Szerencsére 2 napig tartott csak. Nem kapott mást csak Nurofent, orrszívás előtt 10 perccel befújtam tengervizes orrsprével, orrszívás után pedig Nasivin orrcseppet adtam. Most, lassan két hét betegeskedés után, ott tartunk, hogy csak köhög. Döntsd el, hogy mit szeretnél, ha nem adod be neki, lehet, hogy nektek is lesznek szövődményeitek.
2010. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy milyen a helyesírásom bún....köszönöm aki normálisan válaszolt sajnos annyiszor szedet már ANTIBIOTIKUM a kis fiam hogy már ki vagyok adom neki mellé mindig a normaflore de sajnos sokat beteg köszönöm a segítséget:-)))))))))))
2010. okt. 8. 13:59
 8/14 anonim ***** válasza:
OFFFFF!annyiszor szedet már ANTIBIOTIKUM=annyiszor szedett már ANTIBIOTIKUMOT.És a Normeflore-t is lehet ragozni,lásd Normefloret szed.Bocs,de tényleg borzalmas!
2010. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló köszönöm hogy írtál 7 napja szívom az orrát ANTIBIOTIKUMos orrcseppet kap adom neki BRONCHO-VAXOM 10napi utána 20 nap szünet remélem így nem lesz szövődmény nem tudom mit csináljak lehet az a jobb ha kiváltom és adom neki?????:-((((((
2010. okt. 8. 14:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:nem akartalak bántani,csak kijavítottam.Ezek szerint az az orrcsepp nem megfelelő,vagy nem elégséges neki(még ha antibiotikumos is).Én-mint 2 gyerekes anyuka-azt javasolnám,hogy vidd el a fül-orr-gégészetre.Gondolom a házi orvosotoknál voltatok,lehet ehhez ő már kevés.Szerintem inkább szakorvosra van szüksége a Kicsinek.Írd majd meg,hogy mire jutottatok,és mielőbbi gyógyulást!Ja,még valami.Nem próbáltál vitamint adni Neki?Az én kisebbik fiam-annyi idős,mint a Te kicsid-is majd 1 hónapig taknyos volt.1 hete adok neki napi 8 csepp Béres cseppet,azóta sokkal jobb lett a dolog(már nem fogzik,nem jár bölcsibe,nem ezek lehettek az okok,szerintem ez a nyavajás idő is "rásegíthetett" a dologra)
2010. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!