Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeret engem a babám? (1...

Nem szeret engem a babám? (1 éves)

Figyelt kérdés
Ha én velem van mindig nyugosebb rosszabb ,amikor apja ölébe ül mindig nyugodt amikor cseréli a ruháit akkor is de amikor én lehetetlen szinte feloltoztetni és sosem ül el az ölemben
2023. márc. 29. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném, hogy ez a baj, hogy szeret, nem szeret.
2023. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A változatosság gyönyörködtet. Itt nem arról van szó, hogy kit szeret a gyerek és kit nem, hanem kivel van többet illetve kevesebbet. Nyilván egyszerűen az apjával akar többet lenni és az változatos idő neki, minthogy folyton anyjával van.
2023. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem használsz parfümöt vagy valami ilyesmit esetleg ami őt zavarná?
2023. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet,hogy apja nyugodtabb, Te pedig feszültebb, a gyerekek azonnal érzik és át is veszik. De pl Apa újdonság, Apával mindig máshogy viselkednek.
2023. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahol azt olvastam, hogy egy gyerek mindig akkor a legrosszabb ha olyannal van, aki mellett nagyobb érzelmi biztonsagban van. Ezért van higy az egész nap kis angyal gyerek az anyját meglatva egybol rosszalkodik.
2023. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is felmerült anno ez a kérdés, amikor még kisebb volt a fiam, mert mindig csak nálam volt nyűgös, nálam sírt. Erre anyukám mindig azt mondta, hogy hát én vagyok az anyukája, mégis kinek panaszkodjon, ha nem nekem?!

Illetve én is olvastam később, amit az 5ös válaszoló írt.

2023. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi érdekes dolog van a világban, es te egy biztos pont vag, ott neki. Ezért lehet, hogy nem ül el, hisz tudja, te ott leszel reggel is, este is. Apa meg megy dolgozni, a többi rokon is csak ideig óráig vannak ott. Tudom nehéz elfogadni, de a gyerek érzelmei szempontjából ez a legjobb. Hiszen bízik benned.
2023. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert te vagy vele egész nap, az a pàr óra amit az apukájaval tölt este az elenyésző :)


A férjem el sem hiszi, milyen napjaink vannak néha a kisfiunkkal.. :D

(15 hónapos)

2023. márc. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!