Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A picim 3hónapos. Kb.1 hete...

A picim 3hónapos. Kb.1 hete csak az egyik mellemből akar enni, pedig a másikból is ömlik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Az okát én nem tudnám megmondani.

Most 14 hós a kislányom, és ő is csinált ilyenkeet annak idején. De csak pár napig.


Mindenfélét összeolvastam én is, hogy mit tegyek. AZtán kipróbáltam azt, hogy ugyanabban a testhelyzetben tettem a másik cicimre, amiben az egyikre tettem. Tehát: nem akart szopizni a jobb mellemből. Bár nem volt könnyű úgy tartani, de úgy tettem oda, mint amikor a bal cicimnél feküdt. Úgy aztán már szívogatta azt is.

2010. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Én is próbáltam,de rájött és úgy sem kell neki,sőt már fekve se nagyon ...
2010. okt. 7. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki még azt hogy fejsz abból a cicidből amit nem annyira szeret (egy tejleadóreflexnyit) és utána tezsed rögtön cicire!Lehet az is abaja,hogy estleg abból jobban jöna tej!Nálunk is ez volt!De az első is jó ötlet,mi is úgy szoktunk vissza!Meg ez a fejés is beválhat!

Nekem 4 hós koráig mindkét cicimet csak úgy fogadta el ha előtte lefejtem!Utána meg nyugisan evett!Aztán fokozatosan leszoktunk róla,de a kedvenc cicit hamarabb elfogadta fejés nélkül!Vagy próbáld éjjel ha még cicizik!Hogy akkor adod azt amit nem szeret annyira!Nlunk ez is bejött!Mi most is a kedvenc cicit használjuk reggel és este!Nappal pedig (egyszer) az undi cicit meg ha néha éjjel felvan akkor is undi cici jön!Mi így hívjuk :)

2010. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyik mellünkben több tej termelődik és könnyebben is kiszívja a baba.

Az én fiam is jobban szeretett volna csak a bal cicimből szopizni, de muszály volt neki mindkettőből felvátva.

Ne hagyd a gyerek után, mert elapadhat a fél melledből a tej.

Tudom, hogy nehéz lesz, főleg, ha a kicsi olyan akaratos mint az enyém volt anno, de kitartás, mert ha éhes, egyszer csak megadja magát...(esetleg te is segíts rá kézzel neki)

2010. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megpróbálok mindent,amit leírtatok!Lehet a nagy tejmennyiság miatt undi!
2010. okt. 8. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!