Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külön tároljátok (piszkosan...

Külön tároljátok (piszkosan és tisztán is) a tetrapelenkák közül azokat, amik érintkeznek pisivel-kakikval, és azokat, amik nem?

Figyelt kérdés
Pl. ha tetrát használtok pelenkázáshoz is leteríteni, meg a baba feje alá, ha büfög, akkor az egyik csoport csak pelusos mindig, a másik csak büfis? Vagy egybe mossátok?
2010. okt. 6. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

sotam"= sosem

4 fő családban így is megy eleget a mosógép

2010. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én textilbe is pelenkázom.

ami kakis lett, azt azonnal kiöblítem forró vízben, utána beáztatom ecetes vízbe, mosásig ott vár. a pisis pelusokat, csak leteszem a vödör tetejére száradni.

mosásnál együtt mosok mindet, a feje alá kerülőket is. viszont a feje alá kerülőket, büfiztetősöket megjelöltem a sarkukon, amikor leszedem a szárítóról, akkor vasalom, és másképp hajtogatom, mint a feneke alá kerülőket.

2010. okt. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mindig is együtt mostam őket, a ruhákkal is, sőt, még a színes ruhákat is betettem a fehérekkel. Ezek már egyáltalán nem fognak. Az anyatejes kaki mindig kijött, hófehér lett a pelus is és ruha is, csak 1 db landolt a kukában, mert ahhoz nem volt türelmem.

Most 10 hónapos a fiam, már jóideje nem használjuk a textilpelusokat, csak az evésnél. A hozzátáplálás kezdetekor tettem különbséget annyiban, hogy amelyiket megfogta az alma, vagy más kaja, és foltos lett (na az nem jött ki) akkor később is próbáltam azt szájtörlésre használni, hogy ne az összes 30 db pelenka legyen foltos...


Ma már van, hogy a 2-3 pelenkát a mi cuccainkkal együtt is mosok, ha csak az van. De mai napig vasalom őket. Nem a fertőtlenítés miatt, hanem mert jobban szeretem, ha nem olyan, mint amit a "kutyák szájából tépnek ki". (ezt még nagymamámtól "örököltem")

2010. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!