Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova lett a fülzsír?

Hova lett a fülzsír?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos, 2 hete alig van fülzsírja, pedig előtte naponta törölgettem neki a külső járatokat, olyan szinte volt "lekváros". Esteleg ahopgy idősebb lesz, ugy csökken a mennyiség? Hasonlót tapasztalt valaki?
2010. okt. 6. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mostanában már nekem sem kell minden nap kipucolnom a lányom fülét, már egy jó ideje, igaz nekem már 18 hónapos, de míg kisebb volt sokkal több volt neki. Nem tudom mitől függ :)
2010. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 1O hónapos fiamnak is egyre kevesebb lett. Nem tudom, miért, de nem bánom.:)
2010. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer egy fül-orr-gégésznek említettem a témát, azt mondta, hogy a fülzsír mennyisége a test többi váladékával együtt változik és nincs semmilyen jelentőssége. Bár nálam épp az ellenkezője volt a gond, több lett.
2010. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ, már aggódtam de a doki se látott semmit megvizsgálta pénteken. Persze náthával voltunk nála, de akkor is furcsának találtam, hogy nincs lekvár :-)
2010. okt. 6. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!