Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljátok az orrszívást...

Hogy csináljátok az orrszívást? Nekem már azt sem hagyja szegénykém, hogy a sterimart befújjam.

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen :)

Szegénykémet ugy kell lefogni :(

Én is alig birok csepegtetni az orrába.

2010. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
HAsonló a helyzet nálunk is. Mi ketten szoktuk apával. Én fogom, ő szívja. Ha egyedül vagyok, akkor szinte rá kell feküdnöm szegényre, mert mászik, forog, stb.. De azért vhogy csak megoldjuk. Próbáltam beszélni hozzá, elmagyarázni, mi történik, de nem sok sikerrel...:(
2010. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát ez nálunk is így megy:(

Úgy sajnálom, de tényleg szinte rá kell feküdni, és még úgy is alig lehet lefogni. Mint egy kis krokodil, úgy forog:)

2010. okt. 4. 14:19
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá, többször leirtuk a módszert, amivel egyedül meg tudod csinálni, de senki nem gépelgeti le naponta újra...
2010. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ezt legépelted:)Biztos fárasztó lehetett.

Érdekes, hogy hasonló kérdést nem dobott fel...

2010. okt. 4. 14:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Konkrét segítséget nem tudok, csak egy apróság. Legközelebb Sterimar helyett próbáld ki a Fluimare-t, annak szerintem jobb a sprickolója. Nekem a Sterimar mindig mellé ment, ill. nem hirtelen spriccelt egyet. Hatóanyag azt hiszem ugyanaz, de a gyógyszertárban megmondják.
2010. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. okt. 4. 14:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia!Jópár ilyen jellegű kérdés volt az utóbbi napokban,ezért írta a válaszoló h ne írjuk le megint.Beírod a keresőbe h "orrszívás " és egy csomó ilyen témájú kérdést kidob.Volt aki azt írta h ő magyaráz a babának,és először kiszívják a maci orrát,volt aki egyszerűen belenyugodott abba,h ez van,de mégis jobb ha emiatt ordít,mint az arcüreggyulladástól,felszúrástól,vagy mert nem tud teli orral szopizni.Vszínűleg bármelyik orrcsepptől ordítani fog,az enyém is ordít pedig már 11 hós(a másik gyerekem csodák csodájára megszokta).Kísérletezz,de sztem ezen csak az idő segít,ha nagyobb lesz,felfogja ésszel h kap ezután levegőt az orrán is,és nem fog annyira tiltkaozni.
2010. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést nem dobott fel???

Beirtam a keresőbe: orrsziv, kidobott többszáz kérdést.

További jó keresést neked!

2010. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. okt. 4. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!