Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Micskey Éva gyermek gasztro...

Micskey Éva gyermek gasztro főorvos?

Figyelt kérdés
Bukás miatt mennénk hozzá, mi a tapasztalatotok, milyen volt a doktor néni?
2010. okt. 4. 12:47
 1/2 anonim válasza:
látom, hogy már elég régen volt kérdés, de azért elmondanám, hogy mi nemrégiben voltunk a drnőnél, nagyon nyers volt, a gyerekkel, aki 3 éves, nagyon kimérten beszélt , és állandóan rászólt (a baja az volt vele, hogy meg volt ijedve az orvosi köpenyek láttán, és rajtam csüngött szinte végig) és emiatt még azt is megkaptam, hogy pszichésen sok probléma van vele (????) ahelyett, hogy inkább érdemben foglalkozott volna a problémánkkal, mert arra viszont semmi újat nem tudott mondani. Ennyire rossz tapasztalatom orvossal, aki gyermekekkel foglalkozik nap mint nap még nem volt. A kislányom imádnivaló, és a környezetében mindenki szereti, én a drnőben hatalmasat csalódtam :-((
2013. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Micskey doktornőt messzire érdemes elkerülni, ha valaki ésszerű ellátásszervezést, normális kommunikációt szeretne a gyerekével kapcsolatban! Felesleges várakoztatás, felesleges vizsgálatok, nulla információ, ez a legfrissebb tapasztalatunk. Sajnos.
2014. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!