Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogfájás van éppen 9hónapos...

Fogfájás van éppen 9hónapos kislányomnál, mit tudnék még tenni?

Figyelt kérdés
Sajnos forgolódik az ágyban jelelneg,nehezen alszik .három napig kapott nurofent azt már nem adhatok neki,mivel tudnám még a fájást csökkenteni???
2010. okt. 4. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a Viburcol csodát tett. Fürdés után kapta és aludt reggelig, ráadásul adható folyamatosan, mert homeopátiás.
2010. okt. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Panadol szirup vagy virburcol kúp.

Mi is hasonló cipőben vagyunk azért vagyok fent.

20 hónapos anyukája

2010. okt. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a borostyánlánc segített. Vagy csak bebeszélem, de mióta azt hordta, semmi fogzási gond nem volt. Egy próbát szerintem megér. Sok helyen lehet kapni, Budapesten pl. a Minimanóban fel is lehet próbálni mielőtt megveszed. Én mióta hordja (9 hónapos kora óta), egyszer sem vettem le róla, lassan 2 éves. Más kúp, gél stb. nálunk azelőtt nem vált be.
2010. okt. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!