Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól, és milyen játékot...

Mikortól, és milyen játékot vegyek 2 hós kisbabámnak? Nektek mi vált be? Csörgő, rágóka, játszószőnyeg?

Figyelt kérdés
A kiságyra szerelhető zenélő körforgóból elég az egyszerűbb, vagy vegyem a drágább, 4 dallamot játszó távirányíthatósat?
2010. okt. 3. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég az egyszerű.
2010. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem most két hónapos a kislányom:D Nekünk van játszószőnyegünk, már 1 hete mutogatom neki, 10 perc kábé elég rajta neki. Most még a hátára fektetve rakom rá, mert van keresztbe két áthidalója, és azon játékok, úgy elnézegeti őket:D Kezd rájönni, hogy meg tudja lökni őket a kis kezével:D Közben meg megy a zene, mert zenélős, lehet úgy beállítani, hogy csak akkor zenéljen, ha megnyomja a kis virágokat a szőnyegen. A lábát szoktam odarakni, és ha kalimpál, akkor zenél:D Egyre jobban élvezi. A forgó játékunk nekünk többfélét játszik, szerintem praktikus, hogy többfélét tud. Ebben a korban imádják a zenét. Van még ilyen hintaszékünk, ahhoz nincs semmi, de pár percig abban is elvan. Most vettem neki pár napja csörgőt. Ha csörgetem neki, akkor nagyon nézi.

Szóval ilyesmiket vehetsz neki, ne pasztelszínű dolgokat, hanem élénk piros, kék, lila...legyen, a pasztel színeket még nem látja jól. Az enyém állandóan bugyborékol a nyálával egy hete:D A kezét is egyre ügyesebben megtalálja.

2010. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom szereti a zenélő forgót, a kelj fel jancsit, a játszó szőnyeget, a csörgőket, a villogó zenélő játékokat van egy nagy plüss békája azt szereti gyantúrozni és beszélgetni is szeret hozzá. Van neki egy nagy csörgő dobókockája na az is nagyon imádja.
2010. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!