Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kütyüről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 2. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az anya simogatását, ringatását, ölét, dúdolását semmi sem tudja helyettesíteni.
2010. okt. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
BAROMSÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!Főleg majdenm 7ropiért!Ha 7 ft lenne akkor sem vennék ilyet. Erre szokták mondani : Cifra nyomorúság!
2010. okt. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem rossz.

ha elölről kezdenék mindent, én akkor inkább egy elektromos hintát vennék, zenélőset, ami hasonlókat játszik, és újszülött kortól van, mert mi 3 hós koráig ringattuk.

2010. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább tanuljon meg egyedül aludni, hogy később ne legyen gond, ne kelljen ringatni (ha pl.nem otthon alszik majd vagy nagyinál stb.)

Nekünk is nehezen sikerült, de aztán lett eredménye..

2010. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van, és nagyon szeretjük, 2 okból.

Egyfajta monoton "zaj" lesz a baba szobájában, így sokkal könnyebb elaludnia. Én is úgy alszom el, hogy meg y a tv, síri csendben nem tudok elaludni.

Másrészt, a babánk már tudja, hogy ha ezt bekapcsoljuk, akkor jön az alvás. És egyedül elalszik, mindenféle hiszti nélkül. 5 hónapos.


Ez nem azt jelenti, hogy nem babusgatom, nem ringatom, és nem szeretem (gondoltam eztgyorsan leírom, mielőtt a természeti népek hívei ezzel támadnának). De semmiképpen sem akartam volna rászoktatni arra, hogy kézben aludjon el, utána pedig hónapokat tölteni azzal, hogy leszokjon róla. Ez semmivel sem "cifrább nyomorúság", mint az ágy fülé szerelhető zenélő forgó, vagy ilyesmik. Zenélő forgóból mi pl már 3at vettünk, de egyikre sem aludt el, csak még jobban felébredt. Kinek ez válik be, kinek az. Ja és a szvídobogás funkciót sose használtuk, csak a vizeset.

2010. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!