Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féléves babám nagyon rosszul...

Féléves babám nagyon rosszul alszik, és ez már több hete tart, mi lehet az oka, mit tundék tenni, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Már két három hónaposan is max. egyszer ébredt éjjelente, most pedig többször kelünk, mint kéthetes korában. Mit tudnék tenni, hogy visszaálljon a rend?
2010. okt. 1. 16:20
 1/3 anonim válasza:

Sorstársak vagyunk, mi sem alszunk jól pár hete. Szinte biztos, hogy a foga jön a gyerkőcnek. Addig míg ki nem bújik az a fog, nem fog túl jól aludni valószínű... Védőnőt azért érdemes megkérdezni, hogy mi lehet a gond, esetleg eszik-e olyat amit eddig nem, stb.. De én amikor rákérdeztem, azt mondták, hogy tuti a foga.

Kitartást nektek!

2010. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5 hós korától 6 héten keresztül ezt játszottuk, akkor kibújt az első 2 foga és azóta megszűnt.
2010. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálunk két hónapja megy ez, fog sehol... a hozzátáplálást is csak pár hete kezdtük, úgyhogy ezeket kizárhatjuk, mint okokat. Remélem nem tart már sokáig, mert nagyon fárasztó mindkettőnknek.
2010. okt. 4. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!