Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható modern pelenka?...

Mosható modern pelenka? Használsz ilyet? Hallottál róla? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 1. 13:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Aki használja,azt mondja h nagyon jó.Én lusta lennék hozzá,sajnos(ikrek mellett).
2010. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy én vagyok túl kényelmes, de elég volt nekem a rengeteg kisruhát és lebüfizett textilpelust mosni és teregetni, nem hiányzott volna még ez is. Ráadásul ha hozzáadom a víz, áram, mosószer költséget, akkor talán mindjárt nem olyan egyértelmű a dolog.
2010. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Azt nem tudom h ha kiszámolnánk a vizet,mosóport,áramot,időt,meg magát a szett árát,nem e ugyanott lennék vele mint az eldobhatóssal..
2010. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi használjuk, vegyesen az eldobhatóval. Mindenképpen olcsóbban jössz ki, nem kell drága szetteket megvenni, vannak jó magyar textilpelenkák is, szerintem a www.meska.hu-n is találsz
2010. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%
az előző válaszolók látszik, hogy nem olvasták végig a cikket,ugyanis ott fillérre lebontották a mosási költségeket is.Áram,víz,mosószer.Így leírva nagyon egyszerűnek tűnik, de eleinte biztos nem hat darabot használ el az ember egy nap,így a 18 darabos készlet semmi.Inkább dupla annyi kell.Arról nem beszélve,hogy hova tereget az ember egy panelban?Főleg ilyen időben, amikor nincs fűtés, de hideg van,két nap mire megszárad a ruha, és örülünk, ha nem büdösödik be.Én eldobhatót használok, de én egy kényelmes dög vagyok.Amúgy a kérdésre válaszolva,itt már olvastam róla, aki használja dicséri.
2010. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%
Hát persze,saját mosható pelenkáját áruló cég persze hogy úgy írja ki az áram,víz,mosópor költségeit,hogy az legyen kivehető belőle,h megéri megvenni.3 naponta ajánlja a mosást,na kíváncsi lennék,ki hagyná a sz@ros pelenkát 3 napig rohadni a vízben..
2010. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, tényleg nem olvastam végig, le van bontva a mosási költség is. De a környezetet továbbra is terheljük a szennyvízzel, áramfogyasztással.

Én, mint panelos anyuka nem szívesen kerülgetem állandóan a ruhaszárítót. Kertes házban lehet, hogy meggondolnám, de inkább 2 garnitúra kell indulónak.

2010. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Hát én kertes házban sem gondolom meg. Én is "kényelmes dög" vagyok, ahogy már írták korábban. Épp elég a gyerek ruháit, a miénket, házat, a kertet rendben tartani, nemhogy még ilyennel is sz@rakodjak.
2010. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
Ráadásul azt is feltételezik h egy garnitúrát csak egyszer kell megvenni a pelenkázási időszak alatt,sőt még a testvér is használhatja.Arra azért még kiváncsi lennék h az állandó mosástól,áztatástól a 3-4-5 éve használt pelenka milyen állapotban lesz,és mennyire lesz nedvszívó..
2010. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Akkor oszlik a vélemény, de köszönöm.

Én nem látom bonyolultabbnak, vagy több munkának. Nálam amúgy is mindig megy a mosógép, 3 szárító mindig tele van, szóval nem vészes...

Talán kevésbé környezet szennyező, bár elvileg már a sima eldobható is lebomlik, hisz dobható a bióba.

lehet veszünk egyet , kipróbáljuk, és meglátjuk.

Mondjuk én sem tudom, hogy a teli pelenkát hol és hogyan kell tárolni 3 napig...

de még én sem olvastam végig minden betüt a honlapon...

2010. okt. 1. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!