Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harisnyanadrágot adtok már 1...

Harisnyanadrágot adtok már 1 éves babáitokra? Akkor is, ha már megy és babakocsi nélkül mentek sétálni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap adtam 10 hós kislányomra, mert iszonyú erős szél fújt és hideg is volt.
2010. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

persze mindenképpen !

jobb mint a vastag zokni főleg béleletlen nadrág alá

2010. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is adok rá,sot még bent a házban is,mert mindenhol járolap van és nincs talajfutésunk.
2010. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én még nem adtam rá, ragyogó napsütés volt tegnap is és ma is, 16 fok van nálunk (Vecsés). Mit adok rá majd, ha hideg lesz? Mackónadrág volt rajta, amikor elmentünk sétálni.
2010. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaza van az előttem szólónak.Nincs még olyan hideg,hogy harisnya kelljen,s tényleg akkor télen mit adsz rá?!Akkor is megfázhat ha túlöltöztetik,mert megizzad.
2010. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
NEM!! dehogy adok +15 fokban harisnyát a gyerekre!!! Én se vennék fel még akkor se ha ülnék, nemhogy séta közben! És mia fenét adok majd rá, ha -5 fok lesz?!
2010. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szerintem ha valaki most harisnyát ad a gyermekére, télen pluszban még egy overállt, gondolom...
2010. szept. 29. 14:48
 8/10 anonim ***** válasza:

13 hónaposom még nem jár, babakocsis sétánál alul pamutharisnya és farmer ebben a vacak időben. Plusz puhatalpú cipellő, és hideg volt a lába, mikor hazajöttünk. Tegnap még takaróval is letakartam a lábait, meg a keze is hideg volt, pedig rétegesen öltöztetem, kabát, sapka, minden van rajta mindig.

Télen igazad van, melegebb nadrágot adunk rá vagy overallt, én rajtam ma is combzokni volt a nadrág alatt, nehogy sajnáljam már a gyerektől a harisnyát, ha egyszer úgy jobb az idő. A szél befúj alá, akár ül, akár áll. Ratyi egy idő van...

2010. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és az az egy anorák áthidal 20 fok különbséget...? Más ha ül vagy fekszik a babakocsiban...de ti tudjátok, majd jól megfázik télen. Hova a fenébe öltöztök ősszel, napsütésben....
2010. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tegnap egy csomó babakocsis gyerkőcöt láttam, mindegyiken volt harisnya a nadrág alatt. A babaklubban is minden gyereken volt harisnya. Az a gondatlan, aki nem öltözteti fel rendesen a gyerekét! A gyerekre eggyel több réteg kell, mint ránk, míg kicsi. És kész. Télen még melegebben öltöztetjük, ennyi!
2010. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!