Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nálunk érzi meg a baba...

Csak nálunk érzi meg a baba az óraátállítást? 6 helyett 5kor ébred és vissza nem altatható

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 05:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én már tegnap reggel hagytam sötétben kb. egy 20 percet matatni. Szokás szerint ébredt, csak az a szokás korábban fél 9 volt, most meg fél 8.

Délután a harmadik alvásnál lefeküdtem vele, mert tudom, hogy akkor picit többet alszik, kb. egy órával sikerült is többet, így az esti rutint már a szokásos 7-kor kezdtük meg. Sikerült elcsalni azt az egy órát és ugyanakkor feküdt, mint szokott, ma már fél 9-kor is kelt. Én előbb, de direkt csendben voltam, sötétben hagytam, stb.

Egyébként azt olvastam, hogyha nehezen megy az átállás, akkor érdemes 4 napra lebontva, negyed órákat tologatni a napirenden és úgy szépen sikerülni fog.

2022. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az enyém is fél 7-kor kelt ma fél 8 helyett, de ő aztán visszaaludt 9-ig. 8 hónapos.
2022. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A nagyobbik 7 éves és minden évben ez van, kukorékol mindkettő. Eddig 6-7 között keltek, a nagyobb inkább 6 körül, a kicsi fél 7-7. Na ma pl fél 6-kor jöttek le. :D gondolom átállnak majd, mint mindig, mivel este ugyanúgy fél 9-kor mennek aludni, mint a régi idő szerint de nem szokott menni egyik napról a másikra.
2022. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk most is 3 nap volt az óraátállítás, 20 perces csúszásokkal csináltuk. 4 és 2 évesek és így is nehezen állnak át. Tavaly pont itthon volt a nagyobb betegen az oviból, így jobban ráértünk erre és 6 nap alatt 10 perceztünk, akkor szinte észre sem vettük. El nem tudom képzelni ilyen piciknél, hogy egyik nap 11:30-kor van ebéd, másik nap 12:30, amikor alapból már aludna, vagy este hirtelen egy órával később van fürdetés altatás. Nálunk mindig szinte percre pontosan van a napirend, ez vált be.
2022. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Most h nem kell még kelni sehova, csak annyi változott h a megszokott időpontokban mást mutat az óra.

9 helyett 8at ébredésnél 1 óra helyett delet ebédnél stb.

Remélem mire intézménybe megyünk, eltörlik az óraátállítást..

2022. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Mi érezzük, nem ők. Segíteni se rajtuk kéne, hanem rajtuNk és azt azzal lehetne ha eltörölnék. Régen arról is megvolt a véleményem, hogy a 2 idő közül melyik tetszik jobban (nem fejtem ki mert holnap reggelig tudnék róla érvelni), de helyette 1-1,5 éve úgy vagyok vele, hogy bármelyik lenne az állandó, azt is megszoknám és állítgatni nem kellene legalább
2023. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Üdv újra itt, nekünk ismét küzdelem az élet! :(
2023. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Nálunk is sz@rság van megint 😀😀
2023. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!