Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a gyereked,...

Mennyi idős volt a gyereked, mikor ha valami rosszat csinált már rácsaptál a kezére?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 16:20
 1/5 poci-maci ***** válasza:

hát kb 1 év körűl

de lehet hamarabb nem tudom de 1 év az biztos!

Minden áron a telefonunk kell neki!

Már eléri a pultot ahova tesszük a telefont és azért nem fogom állandóan dugdosni hogy ne vegye le tanúlja meg hogy ha azt mondjuk neki hogy nem akkor ne nyúljon hozzá!

17hós most a fiam!

2010. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9hónapos a lányom, és múlthéten csaptam először a kezére, mert magára rántotta majdnem a virágot. Persze nem nagyon, egy ici picit. Amúgy meg se érezte, nem sírt vagy ilyesmi. de azóta nem bántja. :-)
2010. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
két éves kora körül (most 26 hónapos). Elszakadt a cérna, mert azzal szórakozott, hogy amikor pisilt, mindig belenyúlt a bilibe (a psisbe), és ezt annál inkább csinálta,minél inkább mondtuk neki, hogy nem szabad. Elvesztettem a türelmem, nem vagyok büszke rá, de azóta nem csinála (egy ideig még mondta, hogy "Nem szabad, anya csap") pedig nem csaptam a kezére nagyot.
2010. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

7-8 hónapos kora körül, mert módszeresen tépdeste a virágokat.

Mellesleg megjegyzem, sztem tuti semmi értelme ennek a kézre rácsapásnak. Ha nem fáj, nem érti, hogy vmi bajod volt azzal, amit tett. És ez nem feltétlenül kell,hogy fizikálisan fájjon. Nekem pl. hatásosabb volt, ha betettem az állókába, ha olyanokkal játszott, amivel nem szabad. Utált ott lenni. Rövidesen megtanulta, elkerülheti az állókát, ha szót fogad. :D

2010. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Ez az állóka nagyon jónak tűnik, de mi az? a holdkompra gondolsz? vagy a járókára?
2010. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!