Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 1-én megkapja az államkinc...

Aki 1-én megkapja az államkincstártól a gyest, családit, annak hol van számlaszáma?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsején senki nem kapja meg, mert az az utalás napja. Tehát másodikán kapja, ha az épp nem esik hétvégére.


Amúgy nekem OTP.

2010. szept. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még gyedet kapok, azt a munkáltatóm utalja, hónap utolsó munkanapján.

A családi nekem is 2-án érkezik a K&H-s számlámra.

2010. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Másodikán érkezik mindenkinek a számlájára, hiszen elsején utalják. Még nem találkoztam olyannal aki elsején kapja. Te igen? Mert ez akkor érdekes! :-) Egyébként nekem (még) Erste! :-)
2010. szept. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is minden hónap másodikán a számlámon van a pénz. Axa Bank.
2010. szept. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kincstár honlapján van,hogy hónap első munka napján utalják. Ha pl.szombat elseje, akkor is csak kedden kapod meg :( Úgyhogy elsején sajnos senki nem kap,bárhol van számlája.
2010. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!