Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biogaia csepp segíthet a...

Biogaia csepp segíthet a székrekedésen 15 hónaposnál ?

Figyelt kérdés
Fiam az utóbbi 3-4 hétben székrekedéssel küzd, 2-3 naponta sikerül csak kiszenvednie egy kemény golyót. Eddig a székeléssel nem volt probléma, napi szinten volt normális állagú minimum 1x. Azóta nem tudom mi történt, pedig új kaját nem kapott, most kisérletezünk, hogy melyik ételtől lehet. Sok gyümit, zöldséget eszik, még mindig pépesítek neki, darabosan nem mindent eszik meg. Kásákat már pár napja nem is adok neki, a puffancs is korlátozva van. Inni keveset iszik, de próbálkozunk, hogy több legyen a folyadék. Reggel és este még igényli a 250+250 ml tápot. Nem tudom mit tehetnék még, hogy újra lágyabb legyen a széklete, ezért gondoltam hogy kipró álnánk a Biogaiat, lehet hatással a székletre ?
2022. szept. 21. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Laevolac szirupot próbáld ki. Nekünk bevált a kislányunknál. Már egész pici kortól adható, nem szokik hozzá a szervezete
2022. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biogaia szerintem nem fog segíteni, nem is erre való.
2022. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biogaia probiotikum, nem széklet lazító. Kisfiamnak is volt ilyen időszaka. Neki a 100% almaléből 2-3 deci mindig megoldotta. Meghajtotta picit és akkor pár napig rendben volt megint. Aztán elmúlt neki. Adj neki rengeteg gyümölcsöt, zöldséget, rostot. Viszont a rost mellé sok folyadék is kell, hogy lazitsa a székletet, ha keveset iszik ,akkor pont az ellenkezőjét okozza.
2022. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A biogaia nem erre való
2022. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Laevolac vagy áztass egy éjszakára vízbe aszalt szilvát és annak a levét itasd meg vele.
2022. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!