Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves babatok is igy megvalto...

1 eves babatok is igy megvaltozott? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete nagyot valtozott kisfiam, eddig is nagyon rossz alvo volt de a sajat agyaban aludt eddig. Most viszont alig tudom letenni mert azonnal felebred es sikit rugkapal es csak mellettem alszik vissza. Nappal is mindig azt akarja vegyem fel es jatek kozben is az olembe akar csak lenni. Rajtam hempereg, van ugy, hogy egy kezzel fogja az ujjam a masikkal tesz vesz. Nyugos es hisztizik. Most tanult meg jarni ugy gondolom fejlodesi ugras lehet, meddig tarthat? Mit lehet ellene tenni? Ti hogyan oldottatok meg?

Koszike a valaszokat.


2010. szept. 24. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, hozzátok is megérkezett a szeparációs szorongás :)

[link]

[link]

2010. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban tetőzik a szeparációs szorongás ,így hát vedd ölbe amikor csak kívánja !
2010. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszomon szepen a valaszokat, megnyugottam, hogy elmulik majd kb fel ev mulva, remelem addig eleg turelmem es erom lesz.

Mindenkinek szep napot:-)

2010. szept. 25. 08:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!