Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok szeme mikor változott...

Babátok szeme mikor változott meg, megváltozott-e?

Figyelt kérdés
a családban én vagyok az egyetlen kékszemű, és balkezes is , de ez mellékes. van esély rá kék maradjon, mos 4 hós. nálatok mikor változott más színűre?
2009. júl. 21. 06:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Az enyém nyolc hónapos és még barnul.

A barna szemszín a dominánsan öröklődő, tehát, ha a párod barna szemű, akkor nagy valószínűséggel barna szemű lesz a babád.

2009. júl. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyébként itt meg tudod nézni:


[link]

2009. júl. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6 hónapos kora óta barnászöld, egyre több benne a zöldes árnyalat. Szürke szemmel született.
2009. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az én lányomnak 3hós kora óta rikító kék a szeme nem látnám hogy sötétedne most 5hós. párommal mindkettőnknek zöld a szemünk,apukámnak van kék szeme.
2009. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A fiam kek szemmel szuletett. A csaladban inkabb csak kek szemuek vannak, a ferjem felol mindenki kek szemu, nalunk en es apukame barna csak. Negy honapos volt a fiam, amikor elkezdett valtozni a szemszine, de minden nap mas volt, volt amikor meg mindig keknek tunt, volt amikor zoldesnek, szurkesnek, barnasnak. MOst lesz nyolc honapos es most mar biztos hogy barna lesz, keves zolddel, mint az enyem.

Igaz, en ennek orulok, mert egyebkent egyben a ferjem tukorkepe egyenlore a fiunk, legalabb a szemszint tolem kapta. :-)

2009. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor nem sok esély , hogy kék marad, legalább ennyi lett volna belőlem a fiúcskából. ... nálunk is tiszta apja a gyerek.
2009. júl. 21. 10:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia.Az én családomban mindenkinek kék szeme van,a pároméknál mindenkinek barna.A kisfiunk(amúgy tiszta apja),kék szemmel született és most majdnem 11hónaposan is még kék a szeme ,és nincs benne semmi ami barnára utalna.Én is nagyon örülök ennek,mert a barna a dominánsabb szín és elnyomja a kéket(álltalában),de ez nálunk nem jött be(hál isten),és a nővéreméknél is ugyanez a felállás és a kisfiúnak ott is kék szeme van:D,a mi génünk ezek szerint nagyon erős e téren.Amúgy nincs is szebb mint egy kék szemű,barna hajú,barna bőrű pasi,remélem az én fiam is ezek táborát erősíti majd:D
2009. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!Nem ilyen erősek a génjeitek, hanem a véletlen ilyen erős, hisz a ti esetetekben majdnem 15% volt a kék szem esélye, az nem olyan kevés.

[link]

2009. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyobbbik lányomnak kb. 10 hónapos korára lett zöld (ő is kék szemmel született), viszont a legfiatalabbik unokahúgomnak egészen 1 éves koráig világoskék szeme volt, amiből aztán barna lett. Kisebbik lányom 7 hónapos, most még neki is kék, de örülnék ha ugyanolyan zöld lenne majd mint a nővérének. Férjemnek is, nekem is zöld szemünk van, szüleim barna szeműek, férjem anyja barna szemű, apja zöld, viszont az anyai nagyanjának világoskék szeme van, tehát elvileg bármi lehet.
2009. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:) de jó nektek. én is kék szemű babát akarok. de ha barna lesz sem baj, legalább tiszta apja lesz.

köszönöm a válaszaitok

2009. júl. 22. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!