Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek azok a dolgok (ruhak,...

Melyek azok a dolgok (ruhak, jatekok, kiegeszitok), amikrol ugy gondoljatok, hogy egy babanak jo ha megvesszuk, illetve, hasznos?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősnek?
2010. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom babát vársz/vártok.

Egyszerűbb, ha mutatsz egy listát, abból kihúzzuk, ami a tapasztalatunk szerint nem kell, ill. hozzáírunk, ami kell.

Egyébként eltérőek lesznek a vélemények.

Pl. a szopipárna sokaknak bevált, mások nem használták, megint mások meg sem vették, mert felesleges pénzkidobásnak tartották. Ugyanez van légzésfigyelő, mérleg, mellszívó esetében is.

Ami feltétlenül szükséges(kisolló, hőmérő, textilpelenka, ruhacsomag, stb) azokról jó kis listák vannak a neten, babaváró könyvekben. Itt így leírni lehetetlen.

2010. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor rögtön meg is cáfolom a másodikat.:) Kisollót nehogy vegyél külön. Jó neki az amit ti használtok. Az a kerekített végű ami elvileg babáknak való az használhatatlan. Kaptam egyet annak idején ajándékba, de soha nem tudtam vele levágni a gyerek körmét. El akartam ajándékozni de senkinek nem kellett, így a kukában landolt.
2010. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kisollóval:)Soha nem tudtam használni. Szopipárna nekem volt, még a mai napig használom, amikor este megissza a tápszert a kisfiam.16 hónapos.
2010. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ami kell:

hőmérő

hálózsák

20 db textilpelus

rácsvédő a kiságyra

éjjeli lámpa

body

rugi

kiskabát

egy két nagyon színes plüssállat

esetleg plüsskönyv


Ami ráér később is:

zenélő fogró az ágyra (3 hó körül)

játszószőnyeg (3 hó körül)

nadrág, zokni

gyerekágynemű

kocsicipő (télen inkább legyen bundazsákja)

cumi (lehet hogy nem is kell ha kell vesztek egyet patikába vagy dm.ben)

Cumisüveg szintén ha van tejed ne kell

körömolló nem kell jó a tiétek

kádvíz hőmérő helyett jó a könyökötök is

babakád kell

fürdőlepedő



légzésfigyelő izlés szerint

a játékok inkább majd 3-4 hónaptól addig ugysem fog velük semmit csinálni

rágóka csak akkor ha jön a foga


most hirtelen ennyi jutott eszembe, listáról könnyebb lenne.

2010. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Szerintem legjobb élőben tanácsot kérned védőnőtől, vagy hozzáértő üzletben, mert nagyon sok dolog kell, és neked kell eldöntened, hogy mit érzel hasznosnak azok közül. A Babaszafari Bababoltban például adtak nekünk még kelengye listát is és körbemutogattak mindent, hogy mi mire való, miért hasznos.

A honlapjukon is sok infó van, mi elég sok dolgot vettünk onnan. www.babaszafari.hu

2010. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!