Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem múlik már el a...

Miért nem múlik már el a nátha? És miért nem használ a Sinupret és az Euphorbium?

Figyelt kérdés

2 kisfiam van, már 2 hete betegek, a kicsi 10,5 hós, a nagy jan-ban lesz 4 éves.

Az első naptól kezdve Sinupret cseppeket kapnak, + a kicsinek használom az Euphorbium orrsprayt, porszívós orrszívóval szívom az orrát, előtte Sterimarral oldom a taknyot. De még mindig sárgás-zöldes, sűrű a váladék, naponta 5-6x kell leszívni.

Köhögni csak keveset köhögnek, a nagynak nem is folyik annyira az orra, viszont mint mondtam, már 2. hete tart ez az állapot.

A dokink csak annyit mondott, hogy piros a torkuk, használjuk a Sinupretet, esetleg köptetőnek a Rhinatiolt és ha nem múlik az orrfolyás, akkor a gyógyszertári orrcseppet.

Mivel tudnék még segíteni nekik?


2010. szept. 24. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt a Calcimusc-ot olvastam már, hogy adják a babáknak. Nekem is ezt adta a doki, amikor terhes voltam és fájt a torkom, hogy mást nem tud felírni. Fél ampullát adnak a babának, de talán írja majd valaki pontosan is. És a Cebion C vitamin ajánlott.
2010. szept. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ja igen, még a Ca-Kid-et ajánlotta, azt is kapnak.

2010. szept. 24. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!