Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigantol hiány van? Hallottato...

Vigantol hiány van? Hallottatok valamit erről?

Figyelt kérdés

Ki akartam ma váltani a vigantol receptet, és azt mondta a patikus, hogy nincs, mert valami gond volt a gyártással, és most egy darabig nem is lesz. Szerinte már csak azokban a patikákban van vigantol, ahol maradt a régi gyártásból.

Van legalább 10 patika a környéken, így van lehetőségem körbenézni.

Nálatok is ez van?


2010. szept. 22. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én valami olyasmit hallottam h valamelyik országban be is vonták...a gumis cseppentővel van a baj...állítólag nem túl jó ez az eljárás. De figyelem a válaszaidat, és én is tudakozódok tovább.
2010. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyszerű!

Már a babának adandó vitamint vagy az üveget/cseppentőt is mérgezik??? Vagy mi lehet vele a baj?

Hihetetlen, komolyan mondom.

Kíváncsi vagyok, tud e valaki valami konkrétumot!

2010. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi 3. válaszoló ezt a linket! Nem is láttam...
2010. szept. 22. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, pár napja figyeltem fel rá, még én sem olvastam végig, gyorsan kikerestem Nektek :)
2010. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!