Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Náthára homeopátiás gyógyszer...

Náthára homeopátiás gyógyszer bevált valakinek?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik? 1 éves babának adnám.
2010. szept. 21. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én C vitamint és Aflubin cseppeket adok náthára a fiamnak, ez immunerősitő. Igy nem tudom, összességében beválik-e, mert azért végigmegy rajta a nátha, de jó közérzete szokott lenni, és pár nap alatt elvonul a baj. Úgyhogy szerintem jobb, mint a semmi.
2010. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oscillococcinum (3 napig napi 1-1 tartály), és Coryzalia napi 3x1 tabletta összetörve, és kicsi vízben feloldva. Segített leküzdeni a tüneteket.
2010. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Oscillo inkább az influenzára való,de a Coryzalia,illetve a Hepar Sulfuris nagyon jó.Ha más tünete is van,kell még mellé másik golyó is(pl.felső légúti fertőzése van,vagy köhög,náthakor folyik az orr-nem mindegy,hogy hogyan-,sűrű,vagy folyós stb)de alap kezelésnek kiváló.
2010. szept. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
coryzalia, homogene 9 torokfájásra. az oscillo tényleg influenzára való. tegnap belladonnáról hallottam egy homeopatától, állítólag az is nagyon jó. mi eddig a coryzaliát használtuk és segített.
2010. szept. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én könyvem egyébként náthára is írja az oscillot, ezért is adtam a kisfiamnak.
2010. szept. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, az oscillot is próbáltuk, megelőzésre, mikor fél éves volt a fiam (1. tél). nem lett beteg, h ettől-e v sem, azt nem tudom, de én hiszek bennük:)
2010. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget!
2010. szept. 27. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!