Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Szülők! Milyen tanulók...

Kedves Szülők! Milyen tanulók voltatok (általános- közép, esetleg főiskolán)? És mi lett a szakmátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 21:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Na és ezt miért nem merted leirni? :) Köszönöm a választ.
2010. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
:)
2010. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban elég sokáig kitűnő voltam, aztán elkezdtem linkeskedni, és azt folytattam a közgáz szakközépben is. 3-4-es tanuló voltam átlagban. Ott szereztem képesített könyvelői és pénzügyi ügyintézői végzettséget az érettségivel. Utána elvégeztem egy okj-s felsőfokú irodavezetői, majd egy mérlegképes könyvelői tanfolyamot. Főiskolai végzettségem nincs, és szerintem már nem is lesz. Egyébként bankban dolgoztam terhességem előtt befektetési tanácsadóként.
2010. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

általános: végig tiszta 5

utána megutáltam a tanulást sajna:

gimi: 3-4, érettségi 3,8 átlag

mérlegképes könyvelő: 2

gazdasági főiskola: 3


Könyvelőként/pénzügyesként dolgozom/tam, de most itthon vagyok babázni.

2010. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Általános: 4-5

Középsuli: javuló tendencia (3-4-5), 4,6ra érettslgiztem

Elvégeztem egy pénzügyi és számviteli sulit, majd egy csecsemő- és kisgyermekgondozó- nevelő fősulit.

Bölcsiben dolgoztam, családi napköziben dolgozom, közben született egy csodás kislányom.

De több, mint valószínű itt még nem fejeztem be tanulmányaim, óvodapedagógia hívogat.

2010. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Általánosban alsóban 4,5-5-ös átlag,felsőben 3-4!

Középiskolában elsőben 2,3 majd később jobb,érettségi 4,8 lett!

A szakmám gyógyszertári asszisztens azt kitűnőre végeztem!Sajnos nem tudok benne dolgozni,pedig a szívem megszakad!Most minőségellenőr vagyok egy luxus autókat gyártó cégnél! :( Még nem vagyok anyuka,de ha bedolgozom még 2 évet,akkor valószínű már jöhet a baba is!Hacsak nem szólnak bele fentről! :)

2010. szept. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban 4-4,3

Középsuli (bankforgalmi) 3,9-4,2

Fősuli (idegenforgalmi) 3,8-4,6 --- diplomám 4-es

Végzettség: Közgazdász idegenforgalom és szálloda szakon

munkahely: egy kis utazási irodából jöttem el babázni (lányom 17,5 hónapos), nem valószínű, hogy vissza fogok tudni menni.

2010. szept. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Általános: zömmel 5-ös, de minden évben volt 2-3 4-es is közte.

Középsikolában ugyanez (szakközép), meg gyakorlatilag egyetemen is. Tehát nagyjából végig 4,54,7 körüli átlagom volt, néha kitűnő, de nem jellemző.

Összességében 4 diplomám van és mérnök vagyok első végzettség és munkahely szerint is főleg.

2010. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, itt tényleg ,majdnem mindenki kitűnő tanuló, és "túlképzett". Sajnos én nem. :-(


Ált. iskolában 3,6-3,8 átlag,

Középsuliban 4,2 átlag,

Érettségi elég rossz lett 3,2 átlag,

Okj szakon elkezdtem értékbecslőit, amit megszerettem, 4,5 átlagom lett, és ebben is dolgozom.

Sajnos nem vagyok túliskolázva, de sikerült viszonylag jó helyre és szakmában elhelyezkedni. Remélem a baba születése után is visszajöhetek. :-)

2010. szept. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban egy két négyes a többi ötös. Gimiben már több négyes, mint ötös. Főiskolán négyes diploma, az elején rosszabbul ment aztán belejöttem. Matek-fizika tanár.

Szerintem egyáltalán nem szégyen, ha valakinek "csak" szakmunkás bizonyítványa van.

2010. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!