Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Szülők! Milyen tanulók...

Kedves Szülők! Milyen tanulók voltatok (általános- közép, esetleg főiskolán)? És mi lett a szakmátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 21:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez milyen tanulmányhoz kell? :D

Általánosban kitűnő, gimnáziumban 4.3 átlagú voltam. Főiskolán 4-esre diplomáztam, tök vegyes jegyekkel. Végzettségem szerint angol tanár vagyok. Munkám évek óta informatikai vezető egy nemzetközi cég magyar vállalatánál.

2010. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
általánosban 4-5-ös, a gimit nem szerettem, túl kötöttnek éreztem kamasz fejjel, sokat lógtam és linkeskedtem, de a vége felé, mikor jött a pályaválasztás, kitaláltam, hogy gyógytornász szeretnék lenni. fel is vettek a fősuliba egyből, onnan gyökeresen megváltozott minden. nagyon szerettem, minden félévem sikerült term. és szinte kitűnő eredménnyel diplomáztam. 3, fél évig dolgoztam, majd jöttem babázni.
2010. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban 4,5 körül voltam (hol jobb, hol 1-2 tizeddel rosszabb. Óvónői szakközépbe jártam, ott is maradt ez az átlag. Főiskolán is 4,6-48 körül voltam, kitűnőre diplomáztam. Végzettségem óvodapedagógus, a másik tanító, magyar műv. terület. Óvónőként dolgoztam, a tanítóit már a gyerekek megszületése után csináltam.
2010. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Általánosban jeles, középiskolában 4-5-ös (reál tárgyakból inkább csak 3-mas), az egyetemet jeles diplomával fejeztem be, pszichológus vagyok és egy 1O hónapos kisfiú anyucija.
2010. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban kitűnő, gimnázium első felében bukdácsoló, második felében kitűnő (hm, valahogy mégsem kallódtam el...), egyetem(ek) alatt is 4 feletti átlagom volt. Közgazdász és jogász lettem.
2010. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Általános: kitűnő vagy jeles

Gimnázium: 4,2-4,5 között

Főiskola: 4,5-4,8 között

Végül két diplomát szereztem: Tanító és kommunikációs szakember.

2010. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban matek, kémia, fizika 4, a többi 5. Gimiben a reál tárgyak nagyon nem mentek 3-as, fizikából 2-es voltam, a humán tárgyakból 5-t kaptam. Jogász lettem, cum laude minősítéssel, és van még egy HR-es diplomám.
2010. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
:) én le sem merem írni mert itt mindenki kitűnő tanuló volt:)!Ráadásul nincs se érettségim se főiskolám.De semmivel nem érzem butábbnak magam mint egy diplomás!!
2010. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
21:50 - nemár, naaaa, én nagyon kiváncsi vagyok :$ legalább szakmát, hogy végül mivel foglalkozol/tál.
2010. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
21:50es vok. 3as voltam kb ált.suliban is ipariban is. Női ruha készítőnek tanultam. Később elvégeztem a Ker.Boltvezetőt is ott 4es voltam:)!Eladóként doliztam legutoljára.De voltam már üzlet vezető:)
2010. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!