Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vegyek szép és nem túl...

Hol vegyek szép és nem túl vékony rugdalózót Budapesten? Nem Kenguru.

Figyelt kérdés
Nem szeretem egyáltalán a Kenguru-ban kaphatóakat, praktikusak ugyan, de nagyon randák - szerintem. Javaslat?
2010. szept. 21. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

C&A, H&M


Nekem kimondottan tetszenek a Kengurus rugik és jó az anyaguk:-))))))

2010. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kengurus rugik annyira jók, hogy nálunk már 3 gyerek végighordta őket és csak annyiban látszik a használat rajtuk, hogy megkoptak a címkék. :) És szerintem sem randák.
2010. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én múlt héten vettem C&A-ban rugdalózót, igaz nagyobb méretben(86), már csak pizsamának. De voltak kicsik is és szépeket találtam. Puha, plüss anyagúak is voltak. Igaz, nem Budapesten néztem, de nagyjából hasonló az árukészlet országszerte.
2010. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Brendon, H&M, C&A, Auchan, Cora, Tesco (Cherooki). Az utóbbi 3ban vannak kevésbé márkás, olcsóbb, de szép rugik plüssből. Én még turiban is szoktam nagyon jókat találni.
2010. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!