Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » így lehet majd gyedem? Lejárt...

így lehet majd gyedem? Lejárt a gyedem, a gyest férjem igényli, mert én úgy volt elmegyek munkanélkülire (megszűnt az állásom), de már 2hónapja nem jutottam el a hivatalba, így most sehol se vagyok.

Figyelt kérdés
most lehet megint babát várok, egy ismerős felvesz ( fizetem a járulékokat), és amint lehet elmegyek táppénzre.így az elmúlt 2év alapján számolják majd a gyedem?
2010. szept. 21. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elmúlt két év alapján azt fogják számolni, hogy megvan-e a 365 biztosított napod.

Mivel a jogviszonyodban 30 napnál több megszakítás lesz, így a tgyás és a gyed alapja az a kereseted, amit az ismerősöd ad, plusz a betegszabadság ideje alatt kapott jövedelmed lesz.

2010. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen, akkor így rendben lesz.
2010. szept. 21. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!