Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik ilyen autósülés?

Létezik ilyen autósülés?

Figyelt kérdés
9-36 (esetleg 9-25) kg-ig jó, isofix-szel rögzíthető és fekvő helyzetbe dönthető? A válaszokat előre is köszönöm! Tudom, hogy google a barátom, de elég hiányosak néha a leírások :(
2010. szept. 19. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek vannak. Persze gondolom van több fajta is.


[link]


[link]


[link]


Kezdésnek ennyi, de szerintem alapból mehetnél a Brendonba, mert ott mindenben segítenek és van is bőven választék.

2010. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Láttam ezeket, az első nem dönthető fekvő helyzetbe, a másik kettő 9-18 kg-ig jó :(
2010. szept. 19. 19:50
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, nekünk olyan kellene, ami menet közben dönthető!
2010. szept. 19. 20:06
 4/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek sem 9-36 (25) kg-ig vannak...
2010. szept. 19. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
A 9-25 (36) kg-s ülések nem biztonságosak, nagyobb márkák nem is gyártanak ilyen ülést, mert más kell egy 9 kg-s gyereknek és egy 36 kg-snak. Szerintem inkább 9-18 kg-s kategóriában gondolkodj, ott találsz olyat, ami dönthető és isofixes is, mondjuk a jobbak 80-100 körül vannak.
2010. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25 kilós gyerek nem nagy már ilyesmihez??? Vagy mozgássérülés miatt kell? Nézd meg a németországi termékeket a Römernek van ilyesmije azt hiszem. Az isofix amugy is dönthető kicsit magában, mi legalábbis maxicosy márkát vettünk és lehet dönteni az family fixünket egy kicsit.
2010. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

9-36 a Concord Trimax, de ez nem isofixes (mire is jó az?), és csak 1 fokban dönthető.

Fekvő helyzetbe csak a 9-18 kategóriásokat lehet dönteni, de azok közül se mindegyiket.

2010. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, akkor inkább a 9-18 kg-os kategóriában nézünk szét. A babám természetesen nem 25 kg :), csak abban gondolkodtunk, hogy minél tovább jó legyen az ülés. De akkor idővel majd inkább veszünk másikat, csak biztonságos legyen :). Az isofix pedig azért jó, mert erősebben rögzíti az üléshez, mint az öv.
2010. szept. 20. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!