Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha még nem váltottuk ki a...

Ha még nem váltottuk ki a 10órait, el lehet kezdeni az ebédet v nem?

Figyelt kérdés
mehet a zöldségek ebédre való kostija, vagy várjak amig teljesen kiváltjuk a 10órait?
2010. szept. 19. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan kezdjétek el a főzelékeket.

Mi 2 hónapja kezdtük a kóstolást. Már tízórai, ebéd és uzsonna is kanalazás, de általában csak 30-60 ml között eszik egyszerre. Ezek mellett kap tápszert is. Persze csak, ha elfogadja. Van olyan is, hogy nem hajlandó kanalazni, csak a tápszer után. Egy nagy kísérletezés az egész. Igazából nem tudom mikorra lesz teljesen kivltva egy étkezés. A Babin fog múlni minden.

2010. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én már kiváltottam az ebédet és a vacsorát is, de a tízórait még nem. 8 hónapos a kisfiam, még szoptatom reggelire, tízóraira, uzsonnára és fürdés után lefekvés előtt. Sőt még a főzelék után is szopizik pár slukkot :))

Az uzsonnát fogom legközelebb kiváltani és a tízórait utoljára. Reggelit és lefekvés előttit szeretném 1 éves koráig meghagyni, ha elfogadja!

2010. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az ebédet váltottuk ki legelőször (védőnőm igy mondta). Hiába gyümivel kezdtük a kóstoltatást,én megvártam,mig főziből megeszik egy rendes adagot,akkor váltottam ki az ebédet. Utána a tizórait váltottuk ki.
2010. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!