Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kisfiam még nem jár,...

Ha a kisfiam még nem jár, télen mit adjak a lábára? Vegyek neki csizmát, vagy elég egy vastag kocsicipő? 9 és fél hónapos most, lehet, hogy addigra elindul.

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Elég a kocsicipő. Ha el is indul nem fog még az utcán szaladgálni. az elindulástól még legalább 1-2hónap, hogy biztosan tudjon járni a lakáson kívül is. Majd veszel neki akkor.
2010. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vastagabb mamuszt vettem a fiamnak tavaly télre. Cipő, csizma stb. ráér, majd ha stabilan megy.
2010. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz elég a kocsicipő,lehet hogy nem fog biztosan járni,de lépegetni már elkezdhet akár egy hónap mulva is,és ha csak kocsicipő van rajta le sem teeted sehol,meg semmi,és akkor hol van még a tél vége?Ha már most szükséges vegyél neki mostanra még valami olcsobb kocsicipőt,de szerintem fog kellened venni egy rendes cipőcskét is télre.
2010. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi ma megyünk venni a 9,5 hós lányomnak cipőt őszre!Ő már kapaszkodva megy és velem is már csak úgy akar menni hogy egy kezét fogom!A játszón ő általában már kézenfogva megy a csúzdáig és ott kezd mászni!Nekem néha az utcán is ki kell vennem,mert jönni akar!pl ha boltban vagyunk,akkor kapaszkodva a lábán jön ki amíg én fizetek,itt korlát van végig!Így legalább elvan amíg fizetek meg pakolok!

Szerintem is tél végéig biztos kell cipő nektek is,de húzd a vásárlást amíg csak tudod,nehogy kinője,mire igazán kelleni fog! :)

Én csak eddig bírtam húzni!

2010. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 poci-maci ***** válasza:
szia én tavaly télen már megvettem neki november elején a jó bundás bakancsot bár nekem még csak nekem 7hós volt akkor de azt tudom hogy nem bántam meg!
2010. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz neki bundás csizmát, bakancsot, csak ne legyen nehéz. Azért, mert még nem tud járni, adhatsz rá meleg lábbelit. A vastag, bélelt bundás kocsicipők, csizmák nem olyan melegek, mint egy rendes lábbeli.
2010. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!