Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet tanítani...

Mikortól lehet tanítani pohárból inni? 6 hónapos a kisfiam.

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálhatod nyugottan,nem kell semmi csodapohár hozzá.Ha ül akkor elkezdheted.Eleinte persze ne ö fogja a poharat mert nyakon önti magát(saját tapasztalat).
2010. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
még 1 év legalább
2010. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy te tartod a poharat, úgy már újszülöttként is tudnak inni. :) Én 8 hónaposan kezdtem el pohárból itatni, mivel addig csak szopizott, a cumisüveggel nem tudott mit kezdeni és beütött a nyári hőség. Nagyon hamar megtanult pohárból inni és utána már a kezébe is adtam. Először a fürdőszobában gyakorolta fürdés közben. Üresen már odaadhatod neki és figyeld meg hogy használja. Ha már elég megbízhatóan tudja majd a dolgokat és a poharat is fogni, akkor önthetsz bele neki vizet. De szerintem nincs konkrét időpont, hogy mikortól lehet tanítani. :)
2010. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Újszülöttként is tudnak inni pohárból,legjobb a régi kávéspohár.Nekem 9 hónaposan ivott egyedül üvegpohárból.5 hónaposan kezdtük a hozzátplálást,azóta abból itatom.Cumisüvegünk sosem volt.
2010. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimnél a kávés pohár vált be,mert ennek kicsit kifelé fordul a szája.Cumisüveget egyáltalán nem használtam,csőrös poharat sem,nagyon hamar megtanultak így inni.
2010. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki már poharat, hadd próbálkozzon. Adj rá vízhatlan előkét, az ő műanyag poharába csak egy pici vizet tegyél, te pedig egy másik, ugyanolyan pohárból itasd. Egy-két "anyás"korty után hagyd, hogy ő is igyon egyedül. Meglátod, hamar rájön, hogy hogyan kell :=)
2010. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 17. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!