Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell hungarocell...

Hogyan kell hungarocell képeket készíteni? Ilyenekre gondolok. Mi a menete? A gyerekek falát szeretném feldobni mesehősökkel, vagy egy konkrét történettel. Jobb, mint a festés.

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 16. 13:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekelne!!!!
2010. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Papírból kivágod a formát, ugyanígy a hungarocell lapból is. A kartont kifested a megfelelő színekkel, ha megszáradt, ragasztóval (nem oldószeres, mert az a hungarocellt is oldja!) ráragasztod a hungarocellre. Hátulra ragaszthatsz képkampót vagy akár gyurmaragasztóval is fel tudod tenni a falra. Hogy milyen formákat készítesz, csak a te ízléseden, fantáziádon múlik, esetleg a neten vagy kreatív újságokban is találsz sablonokat.
2010. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
köszi!! Te csináltál már?
2010. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Régebben, mikor még dolgoztam, ilyen figurákkal díszítettük a csoportszobát az oviban. Könnyen cserélhető, így akármikor ki lehet cserélni, pl. ha megunod, de kár évszakonként díszítheted a szobát mással. Hogy milyen festéket használsz, igazán mindegy, lehet tempera (ekkor halványabb színeket kapsz) vagy akár valami olajfesték (ezek erőteljesebb, csillogóbb színt adnak.
2010. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!


Akkor végül is majdnemhogy lehet nyomtatott "képet" is ráragasztani? Melyik jobb?És ezek közül ez, vagy a mesefal? Mindegyiket mi csinálnánk a férjemmel és szerintem szezám utca lesz a téma picinknek, a nagy fiunknak pedig hot wheels vagy hasonló a galérián.

2010. szept. 16. 13:29
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm a válaszodat. Kérdező bocsi hogy belekontárkodtam....!
2010. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 poci-maci ***** válasza:
100%

[link]


a barátnőm ezzel foglalkozik de ő nem így csinálja tőle pontosan meg tudod kérdezni hogy csinálja nagyon frankó amikor kész van!!

2010. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

13:32! Csak nyugodtan :)


13:39! Köszönöm! ÉS szerinted el is fogja árulni, ha írok Neki? Tényleg szép a munkája :)

2010. szept. 16. 13:41
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 13:39-es!

Megkérdeznéd a barátnőd?Légysz!Engem is érdekel.

A múltkor láttam egy figurát valahol, de arra nem képet ragasztottak, hanem magát a hugarocellt festették.Nagyon jól nézett ki.

Én még csak falat festettem tele figurákkal.Ilyet is szeretnék csinálni.

2010. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 poci-maci ***** válasza:
100%

na akkor megkérdezem én tőle pontosan mert nagyábol tudom de nem akarlak férre vezetni!

mihint megtudtam a menetét leírom neked ígérem de legkésőbb holnapra tudom ígérni!!!

2010. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!