Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babóm 9hetes, eddig semmit...

Babóm 9hetes, eddig semmit nem aludt, most nappal úgy kell kelteni sokszor 5óra után, hogy egyen?

Figyelt kérdés
éjjel is meglenne a 6-7-8óra alvás viszont ha 8kor szopizik,csak éjfélre alszik el,és addig sír,nyűglődik.ez a hsafájás,vagy keveri a napszakokat?
2010. szept. 16. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én nappal próbálnám 3-4 óránként etetni, hátha rátalál a rendszerre.

Miből gondolod, hogy fáj a hasa? Hasfájásra adsz neki valamit?

2010. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert eléggé erőlködik is,meg húzza a lábát is.most angol vízet adom neki.és este megvan a több óra,mert mondom ha 8kor etetem,nem kér enni csak reggel 5-6fele,csak nehzen alszik el.nem marad éhes,mert már próbáltam azt is,ergo marad a hasa vagy valami tipp?
2010. szept. 16. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Én hallottam olyat, hogy vannak babák, akik a napnak általában ugyanabban a szakában sírnak, hasfájás miatt. Próbálj ki mást is, az infacol-t pl., vagy az espumisan cseppeket.

Ő még kicsi, tényleg fura, hogy 4 órát fent bír még lenni este evés után.

2010. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
első perctől kezdve ilyen,délelőtt alszik többet,délután fent van!
2010. szept. 16. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. És ha nem hagyod délelőtt nagyot aludni? Az én babám is nagyon jókat aludt, és volt egy időszak, amikor minden etetésre keltettem, néha pont azért, hogy délután is aludjon egyet. És délután sem hagytam sokat aludni, hogy este ne kukorékoljon sokáig.

Bár a tiéd még kicsi ehhez, jut eszembe 9 hetes, bár ki tudja, ha beállsz a 4 óránkénti etetésre, lehet, hogy megszokja, végül is én is így csináltam pár 2 hós korától, mert volt, hogy 6 órát aludt, aztán kitaláltam egy rendszert és bevált. Attól függően, ahogy ébredt 4 óránként etettem, persze fél órás csúszások lehettek azért, bár ő elég pontosan ébredt mindig is.

Vagy az is lehet, hogy túlpörgi magát és előbb kellene próbálkozni a lefektetéssel.

Majd írd meg, hogy hogy alakult.

2010. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!