Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig álmos a fiam este 6...

Mindig álmos a fiam este 6 körül, pedig nappal is alszik, elég sokszor, olyan fél órákot, és este alig birja megvárni a fürdést, ami 7 körül van. Mit csináljak vele? Mégse altathatom este 6-7kor.4 honapos

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
én babám sokáig aludt még este 6 felé, kb. fél órát, mi is 19-kor fürdünk, de ő is nagyon fáradt volt, muszáj volt lefektetni. aztán 6hónapos kora óta alszik napi 2x, már többet bírt és elmaradt a fürdés elötti alvás.szóval szerintem nyugodtan aludhat fél órát fürdés elött
2010. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia.az én pici lányom 6 hónapos kora óta ugyan így van csak én engedtem. így legkésőbb 7 fél nyolckor alszunk.pedig van,hogy kétszer alszik egy nap és akkor is.ezek az ő igényei.ja végig alussza az éjszakát.
2010. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod, hogy akkor aludjon?Szerintem este 7 ideális lefekvési idő lehetne, a lányom 2 éves, igaz ő nem alszik nappal, dee este fél 7 körül már szunya van.
2010. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 18:30-kor megyünk fürcsizni utána ha álmos akkor cumi és már alszik is így nem kell 9-10-kor füröszteni ha felébredne.De ha nem álmos akkor viszont játszik és mikor látom hogy álmosodik akkor cumi és alvás:)

2010. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak azért dühitö,hogy este 7 kor alszik,mert igy nem tuti,hogy áttalussza az éjszakát,de aztán kitudja.általába mikor 8 körül fektettem,amikor addig kibirta,akkor kb.volt,hogy reggel 6-ig aludt.de igy nemtudom,majd meglátjuk.
2010. máj. 1. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem hármasikreim vannak és nálunk is ez a helyzet, de van amikor meg 9-ig is fenn van valamelyik. Hidd el, nem ettől függ, hogy meddig alszik éjszaka. Legalábbis nálunk tuti nem, mert én is úgy gondoltam, ha tovább fenn lennének este, akkor aldunának reggelig, de volt, hogy aki 9-kor feküdt már fenn volt 3-kor, hogy éhes. (sokszor volt ilyen) és többször van az, hogy lefektetem, amikor álmosak és sokkal jobbat alszanak. VAgy akkor tényleg hagyd, hogy aludjon 15-20 percet 6 körül. Csak hát akkor meg olyan rossz felkelteni, ha meg tovább alszik, akkor meg lehet fenn lenne este 10-11 ig is. az meg megint nem épp a legjobb, gondolom. Egyébként meg kis türelem, és változni fog az alvási igénye, kevesebbet akar majd aludni. Nálunk is ez van, most 10 hónaposak, viszont az a gond, hogy a nappali alvás kezd csökkeni, így újra álmosak már 6-7 körül. :)
2010. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!