Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Germicid kúp helyett lehet...

Germicid kúp helyett lehet szuzpenziót lázra?

Figyelt kérdés

most töltöttük a 3 hónapot jövö héten kapja a következő oltást és kúp helyett lehetne már ezt a szuzpeniót adni csak mert iszonyatosan sír mire a kúpot feldugjuk neki és sajnáljuk :(meg sokára is olvad el ráadásul ugy kiüti a gyereket!

használ valaki helyette?


2010. szept. 16. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a nurophen-t adjuk neki 3 hónapos korától, ha kudarcba fullad a kúp beadása. Sajnos folyton kikakilja, és egy darabig elszórakozunk, de utána már Őt sem akarom kínozni, na meg kárba megy egy csomó kúp.

A nurophen is nagyon szépen lehúzza a lázát.

2010. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És úgy sem megy ha bekrémezitek a popsiát bőségesen? Mert nem olyan nehéz úgy feldugni...én a kisfiamnak mindig betudtam és utána összeszorítottam a popóját és ki sem jött...lehet már neki Nurofent adni, de próbáld meg neki mert azért ő még picike....
2010. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk a dokink azt javasolta, hogy először mindig szirup (Nurofen), ha nem segít, akkor hűtőfürdő, és csak azután kúp. Ha már az előző kettő nem segít. A Nurofen tök jó, gyorsan hat, és fájdalom csillapító is. Kicsit ez is kiüti a babát, de nem annyira, mint a kúp. Úgyhogy csak bátran. :-)
2010. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Próbáltuk krémmel de annyira erősködik hogy jön vissza nyomná kifele:(

meg nagyon sír sokára is olvad el igy mire vége már hangja sincs ugy ordit:S

2010. szept. 16. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is szenvedtünk 2 hónapos oltásnál a kúppal...most a 3 hónaposnál ha belázasodna, én is a szájon át adható megoldást választom.
2010. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!