Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni, ha megszokásb...

Mit lehet tenni, ha megszokásból ébbred?

Figyelt kérdés

Kezdek rájönni, hogy 5hós Gyerkőcöm megszokásból ébred éjjel többször, hogyan lehetne kezelni?

Nem szomjas, nem éhes de többször kel.

Nem fogzik még.


2010. szept. 16. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
szia!Bocs az OFF-ért,de az én kisfiam 6,5hós és ugyanezt csinálja!Én is kiváncsi lennék a megoldásra!
2010. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én fiam 9 hónapos és még mindig ébredget néha,de már nem annyiszor.segítséget nem tudok,én mindent végigpróbáltam,de semmi nem segített.
2010. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szuper :):)
2010. szept. 16. 10:12
 4/6 anonim ***** válasza:
probald meg hogy nem veszed fel hanem hagyod had aludjon vissza,persze ha nem sir nagyon,én azt nem hagynám.szoval csak rájön hgoy ilyenkor vissza kell aludni.lehet hogy hosszu idö lesz még megtanulja de proba szerencse.én se ugrok azonnal a fiamhoz,amig csak kicsit hangoskodik nem megyek be ,csak ha sir is
2010. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
cumit nem próbáltad? az és kisfiam ugyan még csak 2,5 hós, de ő is megszokásból ébred, mert ha cumit adok neki, akkor visszaalszik, ezek szerint nem éhes. Nem tudom meddig fog tartani, hogy éjjel cumi körútra kell hozzá menni, de egyszer csak megtanulja ,hogy nem érdemes felkelni...
2010. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van cumi, kizárólag elalváshoz használjuk. Van, hogy cumira visszaalszik, de van hogy segíteni kell Neki. De nem sír, csak egyedül nem megy Neki....
2010. szept. 16. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!