Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 5 és fél hónaposan 74-es a...

Ha 5 és fél hónaposan 74-es a mérete a kisfiamnak, az azt jelenti, hogy nagy baba?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam fél évesen 75 cm és 8500 g. Ekkor 80-86os ruhákat hordott.

Most 9 hónaposan 98as bodykat hord, mert a felső teste iszonyat hosszú, akkora, mint a 2.5 éves tesójáé...

2010. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8 hetes de van kabátbol 68-s kell neki, nacibol meg 62-s most 5600 gr, de 3120-al született. és már 3-s pelenka kell neki.
2010. szept. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
IGEN! Nekem 9.5 hós a kislányom és 74-es méretű ruhákat hord. Pedig ő sem kicsi.
2010. szept. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a fiam 6 hósan 80-as ruhát és 18-as cipőt hord (közel 9 kilós). ezek kb egyéves kori méretek, mindenki rá is csodálkozik, hogy még csak 6 hós?!?!?.

ő is arányos, nem hurkás, nem duci. irtó erős és olyan temperamnetuma van mint egy kis buddhának.


a lányom 2 éves múlt tegnap, ő 92-es ruhát hord és még nincs 11 kiló. ő meg ilyen kis tücsökcombú alkat, mindig is vékonyka és kecses volt. és nagyonm pörgős személyiség, lobbanékony minitornádó. szóval pont ellentét a két gyerek minden tekintetben :)


elég vicces, hogy egyforma méretű pelust hordanak, és sok nadrág mindkettőre jó, bár a nagynak halászgatya míg a kicsinek még rendes bokanadrág...

2010. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

az én fiam meg 4hós, és 2-es pelust hord, és még jópár 56os ruha is jó neki- de már kezdünk áttérni a 62-sre.

:-)

Nincs két egyforma baba.

és ez a is genetika milyen? nálunk csak barna hajú -szemű van a családban nagyon távoli dédipapák-testvérei kékszeműek- de a fiam kék szemű lett! :-)

mi meg apával elég magasak-nagydarabok vagyunk, a gyerek meg tökpicike! :-)

de láttam már kb 150-160cm-s anyukát olyan nagy bébivel, hogy alig hittem a szememnek.

:-) Olyan érdekes dolgok ezek szerintem.

:-)

jó babázást mindenkinek!

2010. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!