Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem cebion cseppet a...

Vettem cebion cseppet a babámnak megelozés céljábol, hogyan kell alkalmazni? Hany cseppet adjak a 8 hós babámnak és mikor és mibe?

Figyelt kérdés
10kg amugy a gyermekem.
2010. szept. 14. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Leírásában nincs benne? általában kilónként 1 csepp az adag. annál több felesleges ha csak megelőzés a cél. Én a kanálra cseppentem étkezés közben. Ebédre vagy tízóraira, mikor hogy jut eszembe.
2010. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a természetgyógyász azt mondta napi 1 csepp bőven elég még megelőzés céljából a kicsinek. Különben mi is 8 hónaposak vagyunk.
2010. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
OFF.bocsi a tudatlanságomért!De ez a cebion csepp mire van?
2010. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
c-vitamin semmire,csak jon a hideg es nem szeretném ha bármi baja lenne a babámnak!
2010. szept. 14. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
A kislányom 6 hónapos,már vagy 3 hónapja kapja minden nap 5-6 cseppet orvosi utasításra.tegnap lent voltunk a dokinéninél,és azt mondta,mivel a férjem,és én is taknyosak vagyunk,adjak neki 10 cseppet naponta.én z esti fürdetés-etetéshez kötöm,úgy nem felejtem el
2010. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én fiacskám 7 hónapos, pár hete kezdtem adni neki, mert kicsit tüsszögött, meg be volt rekedve. Doki javaslatára akkor 8 cseppet kapott. Én mindig a tízórai gyümölcshöz cseppentettem, vagy ha elmaradt, akkor ebédnél a főzelékhez.

Most, hogy elmúltak a tünetek nem adom neki, de lehet, hogy mégis folytatjuk nehogy belekeveredjünk valamibe.

Úgyhogy én is kíváncsi vagyok a válaszokra! :)

2010. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!