Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól ehet a...

Mennyi idős kortól ehet a baba virslit? Beleturmixolva az ételbe? S mibe turmixoljam? Ótletek!

Figyelt kérdés

Mennyi idős kortól ehet a baba virslit?

Beleturmixolva az ételbe?

S mibe turmixoljam?Ótletek!


2010. szept. 14. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
5-6 hónapos kortól adhatod neki, persze elöbb megfötve, és úgy bemixerelni például répa- krumpliba, vagy vegyes zöldségbe. Szerintem vármibe bele keverheted, csak a sima krumplipürébe is, vagy tésztába és paradicsomszószba.
2010. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
hát én biztos nem adnék öt-hat hónaposnak,még az egy évesemnek sem adok.Mondjuk kóstolta már,de nem szereti.Tele van ízfokozóval, tartósítóval,sóval.A virsli és a párizsi a húsipar szemete.Olvasd el mi van benne.Lehet lepontozni
2010. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
csatlakozom. 2,5 éves lassan a fiam, de végső esetben eszik virslit.
2010. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

14-15 hónaposan evett először, már nem kellett turmixolni.


"•Mi van benne: szója, sertéshús, legalább 20 százalék ipari szalonna.

•Ami miatt ne fogyassza: nagyobbrészt szója, kisebb részt nyesedék sertéshús, vagyis ami az aprításnál leesik. Selejt nincs, valamilyen élelmiszerbe minden darab jó lesz! "


[link]

2010. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Virslit egy év után, de akkor is inkább mellsonkával kezdj. A virsli a legtrágárabb dolog a világon a parizerrel együt...

Húst adhatsz 7 hótól a főzibe, először pulyka majd csirmellfilét, és jóval később marha majd sertéshúst..

2010. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Virslit én is csak ritkán adok, kb. 10 hónapos korától kezdve, de nem csinálok ebből rendszert (krumplifőzeléket viszont csak sült virslivel szereti), akkor is inkább a drágább, jobb minőségűt veszem meg. 5-6 hónaposnak biztos nem adnám, az első válaszoló nem tudom, hol él...
2010. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10 hónapos korától kap ritkán. Beleturmixolva a főzelékbe, mivel akkor még csak 2 foga volt alig kibújva.
2010. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

sógornőm dolgozott húsüzemben, elmondta, mi miből van. kb. ami nem zöld, és nem mozog, az mehet a virslibe és a párizsiba. és ez nem egy noname cég sajnos!

én megeszem, mert szeretem, de a gyerekemnek biztos nem adnám, amíg maga nem kéri. majd kap az oviban.

2010. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Kedves kérdezö. Elsö vagyok, de mivel hogy a virsli érdekelt azért ajánlottam a féléves kórt, mert már akkor ehet a baba minden zöldség félét és húfélét.Persze a fött csirkemell egészségesebb, de a virsli megföve és kis mennyiségben, hús helyett a zöldség pürébe belekavarva nem mérgezi meg a gyerekedet. Attól függ milyen az anyagi lehetöséged, h mit vegyél meg a gyerekednek a családodnak...Az viszont egy dolog h nem tudjuk pontosan hogy mi van beleörölve abba a virslibe, mint azt sem tudjuk hogy az a csibe milyen körülmények között nött fel, és mit evett!!!! És kedves 6-odik, képzed én Bécsben élek, és 2 gyerekes anyuci vagyok. Kérdezd meg a nagyidtól mit adtak annak idelyén a gyerekeiknek???Akkor nem volt ennyi választék, és mégis mindannyian ITT vagyunk!!
2010. szept. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hatodik vagyok. Őszintén sajnálom, hogy Bécsben 5-6 hónapos korban virslit szokás adni. Olvasgass már egy kicsit, hogy hány hónapos kortól ajánlott, és hány hónapos kortól szokták adni az anyukák!!! Láthatod a válaszokból is, de elég, ha csak itt a babás oldalon rákeresel arra a szóra, hogy virsli. Volt már rengeteg ilyen kérdés, és személy szerint még nem találkoztam olyannal, aki 5-6 hónapos babának azt adna... Bőven elég még neki a csirkemell (ja, és én pl. még azt is anyóséktól hozom, ő neveli a csibéket, így tudom, mit eszünk meg).
2010. szept. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!