Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy 23 hósomnak...

Lehetséges, hogy 23 hósomnak jönnek a nagy hátsó utolsó fogai? Nem korai ez még?

Figyelt kérdés
Borzalmas éjszakánk volt...most mutatja, hogy fáj a füle. Ettől lehet? Milyen fájdalomcsillapitot javasoltok, ami nem szirup, mert éjjel mikor be akartam adni, elhányta magát:(
2010. szept. 12. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Az enyémnek is ilyen idős korában jött ki.
2010. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem korai! Az én kisfiamnak az egyik hátsó örlője már hónapok óta kint van, múlt héten kijött még kettő. Az enyém a szájában mutatta, hogy fáj neki, így nem tudom, hogy a fülére milyen kihatással van, nem akarok hülyeséget mondani. :) Én Dentinoxxal kenem neki, az segít, de így is felkel éjjelente többször és nagyon szenved tőle. Megpróbálhatod esetleg a Viburcol kúpot is, ha hagyja, az enyhe nyugtató hatású, hátha jobban alszik tőle. Már lassan két hete kínlódik a drágám, remélem már végre megnyugszik, de az is lehet, hogy még kijön neki a 20. foga is, úgy beindultak. :S
2010. szept. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem is írtam, hogy a kisfiam most 24 hónapos.
2010. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nem korai.Az én kislányomnak is kinnte van már mind a kettő alul.Ő most tölti majd a kettőt jövőhéten,de már egy ideje kinnt repesztenek neki. :D

Hát nem tudom.A füle mennyire fájhat neki ettől.Én nem merném ráfogni.A biztonság kedvéért tuti inkább megmutatnám a fülét az orvosnak.Mi is két hónapot szenvedtünk ezekkel a leghátsókkal,sőt,még egy hatalmas véres gennyes hólyaggal is meglepett minket míg ki nem bújt,de mindeg azt mondta,hogy az ínye fáj,meg hogy szúrkálját belülről a manók az ínyét.Ugyhogy ő a fülét meg sem említette szerencsére,hogy fájna neki.

Meg még azt hozzátenném,hogy a láz és fájadlom csillapító szirupot ő akkor hányta ki,mikor torok gyulladása volt.De akkor mindig visszajött belőle.Szerintem mindenképp nézesd meg orvossal

2010. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a szirupot szinte le kell toljam a torkàn, ha be akarom adatni. Megivott kb 3 adag babatejet 3 óra alatt, ezért mikor megpróbáltam beadni és kb 1 ml a szájába került, azonnal öklendezett tőle, ezt is szokta, de ennyi tej sosincs benne, ugyhogy jött is ki belőle. Nem sok, csak a "teteje":( darabokra rágott 5 cumit 4 hét alatt, sosem rágta, most eszetlenül, ha rászólok, hogy ne rágja szét, csapkod:( el sem lehetett venni tőle az utóbbi időben, mert orditott, ha ki mertem venni a szájából. Ha megérintem a füle alatt, jelzi, hogy rossz:( vettem nurofen kupot estére, 2 èves kortól valót, mert ez az éjjel borzasztó volt:((( köszi a válaszokat! Ha nem lesz jobb holnap megyünk dokihoz!
2010. szept. 12. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Na mi a helyzet?
2010. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy kérdezed:) tuti, hogy a foga lesz :( de ez mire kijön, az egy-két hét...de legalàbb most nem ordit, enni kevesebbet eszik, egy napi étkezés kimarad...délután nyugtalanul alszik , most is nyöszörög angyalom:( de ha igy kijönnek a fogak, akkor elviselhető. Csak azt nem bírom, mikor nem vagyok biztos benne, mi a baj, beteg esetleg, vagy ujra a fogak...összességében jobban van, de várom a következő orditós délutánt vagy éjszakát, mert a fog tuti nincs kint. Bár megnézni tilos, nem mutiba kèszült:) napsütèses szép délutánt nektek!!!
2010. szept. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!