Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendőről vannak rossz...

Hordozókendőről vannak rossz tapasztalataitok? Érdemes venni?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak jót olvastam róla, ezért érdekelne hogy van olyan akinek nem vált be? Illetve aki egész kis korától kezdve használta a babájánál, annak később nem akart mindig a nyakán lógni a gyerek?

Szeretnék venni egyet, mert 6 hetes kislányom elég sokat van kézben, megnyugszik sokszor ha felveszem viszont a kezeim már nemnagyon bírják a súlyát, sokszor a kezemben alszik el, ezért szeretnék egy ilyet ha érdemes!?


2008. dec. 16. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Én vettem, de minek??? Nem szerette a bébim, hiába próbáltam szoktatni, de erőltetni nem akartam.

Ilyenem van:

[link]

Üdv.

2008. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem Amazonas márkájú van, nagyon szeretjük, és amint tudott mászni, már nem nagyon volt rá szükség. Viszont amíg kicsi volt, addig tudtam vele buszozni, tömegközlekedni, vásárolni, akkorákat aludt benne hogy öröm volt nézni...Ugyanígy voltam én ios, mint te, sokat volt kézben, nem volt szívem hagyni sírni mert fájt a hasa:-)
2008. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább egy minőségi kengurut.
2008. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Én is szeretem, de egy rossz dolog eszembe jutott: hogy ha túl lazán vagy túl szorosan kötöm meg véletlenül itthon, akkor az utcán ezt már nem lehet megigazítani. De lehet, hogy csak én nem vagyok elég ügyes... Különben nagyon jó, az én hátamnak is sokkal kényelmesebb, mint a kenguru, és a baba lábát sem vágja annyira.
2008. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Az előző válaszolónak: szerintem nem arról van szó hogy ügyetlen lennél, ha gyakorolja valaki, menni fog, csak kell sokszor hordozni otthon először, csak utána kell kimenni az utcára a babával. Sok sikert!
2008. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én babám nagyon szerette a "nandut", mindig elaludt benne, könnyű volt vele mozogni. Én csak javasolni tudom.
2008. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudok semmi rosszat mondani róla. Nekem Nandu van, hat hetes korától hordom benne, mai napig, 5és fél hós, imádjuk mindketten. Kengurnem vehetsz három hós kora előtt, de a kendőben feküdni is tud, sőt, akkorákat alszik, mint a medve. Nem kell feladni, amikor először megkötöttem, mind a ketten sírtunk, de míg kiértem az útra, már aludt. A babakocsit két hónapja elő sem vettem. Tényleg szuper dolog, az ortopédiai előnyeiről nem is beszélve. Annyit javasolok a saját hibámból, hogy a legeslegnagyobbat vedd meg, mert azzal bárhogyan meg tudod kötni, a kilógó véget bárhova el lehet dugni. Amúgy itt a városban nem nagy divat, nem ismerik az emberek ésnagyon megbámulnak, meg is állítanak, hogy szegény gyermek ott vajon jól érzi-e magát. És egyáltalán nem függ tőlem, sőt, mióta többet hordozom, sokkal önállóbb. Ez a felkapás egy nagy marhaság. Vegyél kendőt, mindkettőtöknek szuper lesz!
2008. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akinek kicsit kötöttebb a csípője 2 hónapos kortól javasolják a kengurut!!!
2008. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk rugalmas hordozókendőnk van, itt vettem: [link]

Kényelmes volt de hamar kinőtte. Aztán vettem egy mei-tai-t, amit a mai napig használunk. Most 12 kilós a babám.

2009. jún. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!