Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig használjam...

Mennyi idős koráig használjam az elfordulásgátlót éjszaka a babámnak lassan 4 hós?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már magától fordul, akkor szerintem többet árt, mint használ. Én akkor már nem használnám, csak gátolja a mozgásban.
2010. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért használod? Én még nem is hallottam ilyet, már ne használd, lányom 5 hós, hasról hátra hátról hasra is fordul.
2010. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ekkora fölösleges dolgot megvenni.

A kisfiam 6,5 hónapos, hason aludt kezdettől fogva.

És 5 hónaposan nekem is megfordult a hasára és vissza.

Miért használsz ilyet? Ki tanácsolta és miért?

2010. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is használtam,mert a lányom hason nem maradt meg,ordított!Hanyatt nem tanácsolták míg nagyon pici volt,mert ugye a visszajött büfitől megfulladhat!Így kb.8 hetes korig használtam,mert utána már abban is hanyatt fordult!De én nagyon szerettem az elején és Őt sem zavarta,jókat aludt benne!De ha babád már ilyen nagy akkor már nem biztos,hogy szükség van rá!Mostmár ügyes és had forgolódjon!:)
2010. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

mert koraszülött volt 1 hónapig kórházban

azé használtuk

mostmá hasra fordulna magától is nappal de még félek az estéktől

2010. szept. 11. 17:36
 6/6 A kérdező kommentje:
ja amúgy mindig a hátára fordul és felrakta rá a lábát tök cukin mostmeg kikuszik belőle
2010. szept. 11. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!