Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Next, Matalan, Adams, Motherca...

Next, Matalan, Adams, Mothercare, George, Early Days, Marks&Spencer, Gap márkájú babaruhákat hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Csak angol turkálókban, interneten vagy vannak ilyen boltok is?
2010. szept. 10. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

turiban érdemes! akik a neten árulják zömmel elmennek a turiba lehetőleg aznap amikor érkezik több zsák aru és jóval drágábban eladják a neten.

Rá kell szánni időt de sok pénzt megspórolhatsz vele.

2010. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak ilyen boltok, az Egyesult Kiralysagban. Gap meg van az Egyesult Allamokban is.
2010. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Nekünk is volt turink, és tudtam kik azok akik neten árulják. Azok is onnan vannak! Keres egy jót és menj bálabontáskor, tuti találsz ilyeneket! :-)
2010. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Marks&Spancer Magyarorszagon is van:


[link]


Ugy tudom, hogy next is de allitolag draga nagyon.

A Gap meg Mothercare nagyon jo marka de itt is nagyon draga. En e-bay-rol rendelem hasznaltan csak igy engedhetem meg magamnak. Ebbe meg nem csalodtam. Next-es cuccokat akkor eri meg venni amikor learazas van. Tehat telen nyari cuccot, nyaron meg telit. A minosege jo. Marks&Spencer is eleg draga itt is de nem annyira veszes. A minosege eleg jo. Matalan az szinten olcso a minosege rossz. A masik kettovel nincs tapasztalatom.


En Angliaban elek es pl a George baba ruhak egy asda nevu szupermarketbol szarmaznak es olcso nagyon de a minoseget ne irigyeld. Itt nagyon rossz minosegnek szamit. Vettem mert olcso volt 3-szor mostam ki es ennyi volt. :(

2010. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2010. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Turiban, pl. a Hádában mindig vannak, épp tegnap vettem meg a téli ruhatárát a kicsinek, mind márkás (a felsoroltak). Majdnem 5 kg ruháért 11 ezer forintot fizettem...az elég jó, nem?

A Nagy Lajos király úti Hádában voltam, nagyon sok ott a márkás cucc.

2010. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Nikcsi ***** válasza:

Szinten Angliabol, Next, M&S, Mothercare, Gap tenyleg jo minosegu. En cafolnam az elottem valaszolot reszben, vannak a Georgenak is jo ruhai, csak ki kell fogni. Nagy atlagban valoban nem olyan jok. Early Days az pedig a Primark aruhaz markaja, az abszolult nem jo nagyreszt. Nekunk pamutnadragunk van onnan, azok eleg strapabirok. Szoval meg kell nezni.

Ebayen mindegyiket megtalalod, meg a postakoltseggel egyutt is megeri onnan venni.

2010. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

George márkát már láttam a C&A-ban, bár nagyon ritkán van.

De tényleg jobban jársz, ha elmész egy angol turiba, főleg bálabontáskor, és ott vásárolod meg ezeket.

A George márkát én nagyon szeretem. Nagynéném angliában él, ő küldött nekünk olyan használtat is, amit már 2 gyerkőc is kinőtt, most kinőtte a mi kislányunk is, de még nyugodt szívvel odaadom a testvéreméknek is, mert annyira jó állapotban van. Amit meg vadonat újjonnan küldött, annak meg még a színe sem fakult meg, ki sem bojhosodott, pedig nem vasalom a ruháit. Teljesen olyan, mintha most vettük volna.

2010. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A premier outletben van egy bolt, ahol next és más angol gyerekrucikat rucikat árulnak
2010. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A Westendben láttam Next boltot, mikor Budapesten voltunk. Be is mentem nagy lendülettel és ugyanazzal ki is jöttem. Megtehetném, hogy bevásároljak ott, de azért azok az árak nagyon durvák voltak! Inkább ugyanannyi pénzen duplán vásároltam be másik üzletben a kislányomnak.
2010. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!