Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy a 14 hónapos...

Mitől lehet, hogy a 14 hónapos kisbabám este elalvás után a kiságyában fulladásszerűen köhög?

Figyelt kérdés
Volt úgy, hogy hányásig fajult a dolog. Ha a mi háloszobánkban alszik, ott nincs vele semmi gond. Ha köhög is egy kicsit fel sem ébred rá. Segítsetek légyszi, mert olyan tanácstalan vagyok.
2010. szept. 10. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

próbáld meg jól kiporolni a matracát meg az ágyneműjét lefekvés előtt, porszívózz fel. Ha van padlószőnyeg abban megbujhatnak szöszök atkák lehet attól köhög.

Csak egy ötlet. Vagy elég párás a levegő? száraz levegőtől is köhöghet.

2010. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet párás a levegő.
2010. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nem bir abban a szobában. Ebből én arra következtetek, hogy valamire allergiás, ami esetleg amúgy asztma is lehet. Szóval én mindenképp első körben orvoshoz vinném, nem pedig találgatnék.
2010. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. Kutya macsak van? Attól is köhöghet.
2010. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*macska
2010. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos valami irritálja. Én hallottam már olyat is, hogy valaki a virágföldre volt allergiás, de csak évek után jött rá. Szóval sokminden számításba jöhet. Dokihoz vidd el, hátha elküldi allergia vizsgálatra, bár nem tudom ilyen kicsi gyerekeknél milyen sűrűn végeznek ilyet.
2010. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!