Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik típusú joghurtot,...

Melyik típusú joghurtot, túrót lehet adni biztonsággal 8 hós babának?

Figyelt kérdés
Azzal az állásponttal értünk egyet, hogy amíg szopik a baba addig szeretnénk bevezetni (tehát nem egy éves kor után, mert 7,5 hós és már csak 2-szer szopizik) a glutént és a savanyított tejtermékeket, tehát nem a babajoghurtra gondolok:))
2010. szept. 10. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb amit kimérve adnak a piacokon.

Egész más izük van.

a túrót dekára adják a joghurtot elörecsomagolva.

2010. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a piacon veszem a túrót a fiamnak.Ő nem nagyétkű,így tíz dekát veszek kétnaponta.Öt dekát összekeverek gyümölccsel, és ez az uzsonna.Natúr joghurtot is szoktam belerakni.Én bolti gyümölcsjoghurtot még nem adtam a fiamnak,pedig már egy éves,inkább ezt a házi krémtúrót.Volt,hogy nem tudtam elmenni a piacra megvenni a túrót, és a boltban vettem,de az nem ízlett neki annyira.
2010. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Házi készítésű túró, vagy ha nem tudsz beszerezni, akkor bármelyik ismertebb márkájú zsíros túró (fontos, hogy ne félzsíros legyen, mert azt, hogy félzsíros legyen, már beavatkozással érik el).

Joghurtot is házi készítésűt, ha ugyancsak nem jutsz hozzá, akkor natúr Activia és szépen belekevered a gyümölcsöt darabosan, vagy összeturmixolod a joghurttal együtt. Általában szeretik a babák!

2010. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, próbálok házitúrót/joghurtot intézni.
2010. szept. 10. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Activiát ne adj neki, ha jól emlékszem, két éves kor alatt nem javasolják.Sima natúr joghurt
2010. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!