Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Londonba készülünk 1 éves...

Londonba készülünk 1 éves babával, melyik szállodát, hotelt ajánlanád?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Látom, nem írnak neked ötleteket. Sajnos én sem ismerem az útvonalatokat és a szállodákat. Mi a Four Seasons vagy Mercure Hotel szállodaláncokat használtuk anno, mert ezek minden nagyobb európai városban megtalálhatóak és színvonalasak. Szállodák viszonylatában pedig középárasak, vagy olcsóbbak.
2010. szept. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amiket az első irt az is jó,vagy a Novotelt,mindegyik családbarát,mi jól éreztük magunkat ott.De igazából szerintem az összes 3-4 csillagos szálloda megfelel a célnak.
2010. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Four Seasons??? Voltál már? Az eléggé felső kategória, 5 csillagos luxus a világ számos nagyvárosában. Londonban éltem pár évet, és tudom a közlekedést, stb...csak szállodákat, hoteleket nem tudok. Minden mást ismerek az én imádott városomban.:) Sajnálom, hogy senki nem volt még ...nem is gondoltam volna...:( Vagy aki volt, nem ezen az oldalon szörföl.:D
2010. szept. 12. 12:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Aki írt, annak köszönöm.
2010. szept. 12. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok,mint emlitettem mi voltunk,én is imádom londonta Novotel miért nem jó?
2010. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Melyikbe voltál? A Towernél, vagy Pedádingtonban? Nézegettem a neten, és rengeteget találtam már, csak választani kell.:) A központba vagy északon szeretnék megszállni.
2010. szept. 12. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem,Novotel Waterloo!Sokkal olcsóbb mint a Towernél,és szerintem a legjobb helyen van!A metró max 10perc séta,Lambeth North azthiszem,de akár gyalog is nagyon hamar eljutsz akár a Towerig is,és nagyon jó kis helyeken lehet ott végig sétálni.Baba kádat és ágyat adnak.Etetőszék van az étteremben.
2010. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Itt egy link árakkal. Csak úgy ízelítőnek. azt meg te tudod, hogy mennyire sok ez nektek.


[link]

2010. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Bocs a Four Seasonért, tényleg 5 csillagosak! :((
2010. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megnézem a Waterlooit. Köszi szépen. :) A 4seasonst nem engedhetjük meg magunknak, bárcsak tehetnénk.:)
2010. szept. 13. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!