Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel foglaljam el magam baba...

Inike kérdése:

Mivel foglaljam el magam baba mellett?

Figyelt kérdés
Friss anyuka vagyok 2 hónapos kisbabával. Sok időt töltök itthon egyedül. Sokat foglalkozok a kisfiammal, de egyedül érzem magam és nem tudom mit csináljak, mivel üssem el az időt. Apuka sokat dolgozik, ráadásul a kapcsolatunk se jó irányba halad. Mit csináljak, amivel elfoglalhatom magam?

2022. jan. 29. 17:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

:) FB-on lépj be valami baba-mama csoportba és random oltogass más anyákat. Másik tippem, hogy alkalmazz olyan gyermekgondozási és gyermeknevelési irányzatokat amiket csak egy nagyon kis réteg alkalmaz és bæszogass mindenki mást aki nem azt csinálja amit te, hiszen az a normális, minden más szar és ártó a gyerek fejlődésére. ;)

Vaaagy, ha ezek egyike se, akkor még mindig ott a maszturbálás

2022. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%

E-learning tanfolyamok is jók lehetnek (ha van olyan ami érdekel). Ezeknel jó, hogy be lehet osztani az időt es akkor haladsz az anyaggal, amikor tudsz. Kedvezmény is szokott lenni kisgyerekes anyukáknak.

Vagy a sütés, főzés is jo ötlet, bar nekem gyerek mellett azt nehezebb volt összehozni, hogy bonyolultabb dolgokat is tudjak fozni. Varrás, horgolas, ékszer készítés stb, amiket eddig írtak, ha érdekelnek az ilyen kézműves dolgok.


Érdemes babas programokra is menni, van sok féle, pl. Ringató, csoportos tornák, úszás.

2022. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
10 hetes a kisfiam, nekem ilyen eszembe sem jut, hogy magamat foglaljam le. :D lefoglal a gyerek épp eléggé, nem kell még magamnak programot kitalálni. :) ha a levegőn alszik, akkor takarítok, olvasok, sorozatozok.
2022. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Szörnyű 13as. Mindjárt megsajnállak



Ja,nem..

2022. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
14es, mondta valaki, hogy panaszkodás? :D sajnáld meg magad, amiért ilyen megkeseredett vagy :D
2022. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
27%
13as hisztis, biztos nem kapott SZJA-t vissza
2022. febr. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!