Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az angolvízből mennyi adtok a...

Az angolvízből mennyi adtok a babátoknak alkalmanként? Mert az egy kávéskanál nem 5 ml, hanem csak 1,5 ml!

Figyelt kérdés
az van rajta, hogy napi max 6x egy kávékanállal, azaz 5 ml-t kell adni. Na egy kávéskanál kb 1-1,5 ml, egy teáskanál kb 2,5-3ml. Most akkor egy kávéskanál vagy 3-5 kávéskanál???
2010. szept. 9. 13:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
17:17-es vagyok.Igaz:) én 0,5-öt olvastam valamiért,nemtudom miért...:)AZ infacolossal mértem mindig,nemtudom miért hittem hogy ugyanannyi,félreolvastam...végülis nem használt,de hogy emiatt vagy sem,nemtudom,nekünk semmi nem használ sajnos,se infacol,de espumisan,se gripe water,se sab simplex,se papaverines..szóval úgynézki marad az idő.
2010. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!